Další příspěvek o Facebooku dorazil od slovenské čtenářky Danice. Sma svůj Facebookový profil má, ale údaje v něm jsou pozměněné, aby si zachovala soukromí...

Pomalu končí téma „vy a sociální sítě“. Přečtěte si ještě příspěvek čtenářky Danice o Facebooku...


Ahojte!

Na FB som každý deň. Prihlásila som sa tam, aby som mohla kontrolovať výlevy môjo ťažko pubertálneho syna a používam ho i ako úložisko inšpirácie pre ručné práce.

Môj nick je tam vymyslený a meno nie je pravé. Priateľov tam mám poskromne. Radšej sa s nimi stretávam osobne a nie cez monitor PC. Musím uznať, že sami tvorcovia FB, boli asi dobre prekvapení, keď zistili, aké obrátky nabral ich pôvodný zámer. Nepáči sa mi, že niekto musí do celého sveta vytrubiť na statuse, čo práve robí, alebo obeduje.

S prianím pekného dňa sa lúči,
Haluška

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 14. 8. 2012: Vy a sociální sítě

Zasílání příspěvků k tomuto tématu již skončilo. Po 16.00 hodině se dozvíte, kterou čtenářku jsem se rozhodl ocenit slíbeným dárkem, hrou od firmy Albi: Člověče na ex!

S dnešním tématem jste také měly šanci, získat 1.000 bodů do srpnové části Věrnostní soutěže. Tuto odměnu získá každá čtenářka, která odkaz na svůj dnešní (14.8.2012) zveřejněný příspěvek umístí na FB a upozorní mě na to e-mailem. Odměna jí bude připočtena do 24 hodin od odeslání e-mailu.

hra

Reklama