Dárky

Neopakovatelná chuť Vánoc

Čokoládový stromek pro stylové Vánoce - ORION MODRÉ Z NEBE stromek

orionLahodné spojení chutí a zlatem se blyštící stromek, to je kombinace, která z prémiové novinky ORION MODRÉ Z NEBE stromek vytváří skutečný hit letošních Vánoc. Nebeská modř protknutá blyštivými prvky svátečních nocí zdobí balení ve tvaru vánočního stromku a je tím nejsladším dárkem pro období vánočních návštěv. Ve chvíli, kdy sami podlehnete hříšné kombinaci mléčné, hořké a bílé čokolády, pochopíte. Sneste MODRÉ Z NEBE sobě i svým blízkým a vychutnejte si společně kouzelné sváteční chvilky.

ORION MODRÉ Z NEBE strom (104 g) - Vícedruhový dezert z mléčné, hořké a bílé čokolády. Doporučená maloobchodní cena: 69 Kč.

Neopakovatelná chuť třikrát jinak - ORION MODRÉ Z NEBE výběrové dražé

orionProžijte jedinečnou kombinaci tří rozličných chutí s ORION MODRÉ Z NEBE výběrové dražé. Ponořte se do sametově mléčné čokolády a nechte se unášet chutí lískových oříšků. Podlehněte vánoční chuti skořice a mandlí zalitých v lahodné bílé čokoládě a nakonec propadněte špetce exotiky - nevšednímu propojení šťavnatých brusinek a hořké čokolády. Obdarujte sebe i své blízké a poznejte to nejlahodnější z celé zimy - ORION MODRÉ Z NEBE výběrové dražé.

ORION MODRÉ Z NEBE výběrové dražé (270 g) - Brusinky v hořké čokoládě, mandle v bílé čokoládě se skořicí, lískové ořechy v mléčné čokoládě. Doporučená maloobchodní cena: 119 Kč.

Tradiční a trendy - ORION Vánoční kolekce figurková

Máte rádi nové trendy, a přesto vás na Vánocích baví tradice? ORION Figurkové vánoční kolekce potěší mlsný jazýček a navíc snoubí moderní styl vašeho stromečku s tradičním potěšením z „očesávání" lahodných čokoládových figurek. Modernější vzhled kolekcí v sobě ukrývá nejen figurky z lahodně mléčné nebo smetanově hořké čokolády, ale také praktické háčky. Díky nim můžete čokoládovými figurkami ozdobit váš vánoční stromek. Jak dlouho jim pak dokážete odolávat, je jen na vás.orion

ORION Vánoční kolekce mléčná figurková (500 g) - Duté figurky z mléčné čokolády. Doporučená maloobchodní cena: 205 Kč.
ORION Vánoční kolekce hořká figurková (500 g) - Duté figurky z hořké čokolády. Doporučená maloobchodní cena: 205 Kč.

Malé překvapení na každý den s velkým LENTILKY Adventním kalendářem

Velký LENTILKY Adventní kalendář vykouzlí malé Vánoce každý den! Zavede naše nejmenší do světa zábavy, rozverných kreslených kamarádů a dutých figurek z lahodné mléčné čokolády, které ukrývají pestrobarevné tajemství - LENTILKY. Velký kalendář kromě kvalitní mléčné čokolády ukrývá i malou hračku. Oslaďte dětem dlouhé čekání na Vánoce a dopřejte jim adventní dny plné překvapení!

orion

LENTILKY Adventní kalendář (380 g) - Lentilky adventní kalendář s hračkou a dutými figurkami s čokoládovým dražé uvnitř. Doporučená maloobchodní cena: 299 Kč.

Vypráskaná nadílka - NESTLÉ Praskající Mikuláš

orionHledáte-li každoročně originální mikulášskou nadílku, s NESTLÉ Praskajícím Mikulášem máte letos vyhráno. Výjimečnost dárku spočívá v maličkostech, a když je navíc sladký a křupe, kdo by odolal. Neobvyklý Mikuláš jistě uspokojí nejen vaše ratolesti, ale také vaše přání mít každý rok jiné ale stále tradičně hezké Vánoce.

NESTLÉ Praskající Mikuláš (55 g) - Dutá figurka z mléčné čokolády s kousky praskajících bonbonů. Doporučená maloobchodní cena: 25 Kč.

Šťavnaté ovocné želé - ORION Arabesky želé polomáčené

orionORION Arabesky želé polomáčené se letos představují ve zcela novém kabátě! Polomáčené hvězdičky s novou recepturou s přírodními barvivy a kousek magické hvězdné oblohy na obalu dává tušit, že Vánoce se ponesou ryze v duchu kvality a vybraných laskomin. Dáváte-li s rodinou přednost želé, sáhněte po ORION Arabeskách a vsaďte na záplavu ovocných chutí.

ORION Arabesky želé polomáčené (400 g) - Pektinové želé s ovocnými příchutěmi s přírodními barvivy, polomáčené v tmavé polevě. Doporučená maloobchodní cena: 95 Kč.

Karamelové pokušení - ORION Salonky karamelové

orionRády mlsáte? Potom jsou pro vás ORION Salonky karamelové tou pravou energií do předvánočního shonu. Nechte se unést sametově hebkým spojením chuti karamelu a výtečné hořké čokolády. Dejte ale pozor, ať vám nějaké ORION Salonky v hvězdném vánočním obalu zůstanou na zdobení vánočního stromečku. Do štědrovečerního večera daleko...

 

ORION Salonky karamelové (380 g) - Karamelové cukrovinky máčené v hořké čokoládě. Doporučená maloobchodní cena: 82 Kč.

   
02.12.2009 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme