Celý den jsme si psali velmi žhavé SMS. Bylo jasné, že pokud dneska přijede, že ho nenechám odjet, aniž by mě pomiloval. Poslední zpráva... Přijede… Jsem celá napnutá, vzrušená, nedočkavá…

Přesně na čas už vidím jeho motorku stát před mým vchodem. Tak hrozně mu to sluší. I já dneska vypadám opravdu sexy. Krátká sukýnka, top, který odhaloval přesně to, co měl. A jeho obdivný pohled mi jen potvrdí, že se mu to líbí.

Cestou do mého bytu jeho ruce nedočkavě hladí moje záda. V předposledním patře mi zajíždí rukou pod mou krátkou sukni. A já cítím, jak vlhnu. Jak moc ho chci.

Sotva jsme si vyzuli boty, já už z něj strhávám oblečení. Voní směsí kůže a potu. Je to neodolatelná vůně. Opře mě o zeď a jeho jazyk bloudí v mých ústech. Jeho polibky jsou čím dál vášnivější a já mám pocit, že pokud ho nebudu mít hned, tak snad umřu. Jeho ruce bloudí pod mým tričkem, po zádech, po bříšku, dráždí mě přes podprsenku. Je vidět, že mu překáží. Nelení a jedním pohybem mi svlékne tričko a už je dole i podprsenka. Líbá mě, bradavky mám vzrušením celé ztuhlé a citlivé. Já na oplátku svléknu jeho. On už stojí jen v trenkách, já si v rychlosti stihla jen stáhnout kalhotky. Nemůžu čekat. Poslední kousek jeho oblečení leží mezi ostatními na zemi, já si sukni jen vyhrnu a už si mě otáčí, aby mě mohl zezadu prsty laskat na tom nejcitlivějším místě mého těla. Pak si mě vezme, zezadu, tvrdě a nekompromisně. Chci ho cítit ještě víc, ještě blíž. Nechám ho vyklouznout a už si ho vedu do ložnice. On se položí na postel. A já neznám hezčí pohled, než když tam leží nahý, v očích vášeň, touhu… A přece se přemůžu a začnu ho jen pomalu líbat… na ústa, krk, bradavky…

Když můj jazyk přejede z jeho břicha na třísla, slastně zavírá oči. Jemně přejedu špičkou jazyka po jeho chloubě. Jemně ho pohladím, obejmu dlaní… Už nechci čekat ani já. Jsem vlhká a tak nadržená. Obkročmo si na něj sednu a pomůžu mu, aby do mě mohl vniknout. Cítím ho až po okraj. Ten pocit přímo zbožňuju. Jsem ho úplně plná, a přesto bych chtěla víc. Nejdřív se pomalu začnu vlnit v bocích, přirážím. A ani on není pasivní. Sedá si, hladí mě na prsou, laská mě na krku, líbá mě. Souhra našich těl je až neuvěřitelná. Tiskneme se jeden na druhého. Obrátí mě na záda a já vzdychám, už jsem jen kousek od vyvrcholení. Naše tempo je čím dál rychlejší. Naše vzdechy čím dál hlasitější. A přesto je on dřív než já. Vytáhne ho ze mě a udělá se na moje bříško. Jsem tak příjemně unavená. Ale on mě nenechá odpočinout a už se přesouvá k nohám postele a jeho rty, jeho jazyk míří do těch míst, kde jsem ho ještě před malou chvilkou byla tak plná. Laská mě nejdřív pomalu a jemně. Saje, líže. Jedním prstem vnikne dovnitř a já už se propínám v zádech a cítím ten nejsilnější orgasmus, co jsem kdy zažila.

Pak už oba příjemně unavení a spokojení ležíme vedle sebe, hladíme se navzájem, tiskneme se k sobě a já vím, že nám takhle krásně bude napořád.

Reklama