Tento názor zastává čtenářka s nickem Ms.Luccy. i když jí čepice docela sluší, jak se přiznala. A kždým rokem si slibuje, že ji bude nosit, ale její přdsevzetí vždycky nějak vezme za své

Hezké pondělí, asi jako většina žen a dívek mám na čepice názor takový, že je moc nenosím, protože by mi zničily účes :-) Pro někoho je to možná blbost, ale mně hrozně vadí to, když si sundám čepici, mám zelektrizované, připláclé vlasy a navíc mě z toho ještě svědí hlava. A co teprve, když si udělám culík? To už si čepici vůbec vzít nemůžu! 

Ale na druhou stranu zase nepatřím do skupiny, která tvrdí, že jim čepice nesluší. Já si to dříve myslela taky, ale pak jsem asi před 2 leta narazila na dokonalou čepici přesně pro mě. A proč jí teda moc nenosím, když je tak dokonalá? Jo, to je otázka :-D

Na konci každé zimy si opakuju, že příští rok tuhle super „čepku“ určitě provětrám, ale pak to vždycky dopadne stejně. A tak jsem se rozhodla, že se tento rok vykašlu na svůj účes (stejně po krátkých ranních přípravách do školy nikdy nedopadne podle mého přání) a budu poctivě nosit čepici až do jara. Otázka však je, jak dlouho mi to vydrží?!

Doma mám jen tuto čepici + teplou čepici na hory (na lyžování si ji beru pokaždé a o účes se nestarám!), jinak kšiltovky ani klobouky nemám, protože je nenosím. 

Ms.Luccy

Milá Ms. Luccy, nemýlím se pokud se domnívám, že je to čepice z mého článku?

Podívejte se na tu jemně růžovou, představte si ji v černé a budete vědět, jakou čepici nosí Ms.Luccy

Text nebyl redakčně upraven

Jak jste na tom s čepicemi vy, milé ženy-in?

  • Nosíte je, nebo se jim stále vyhýbáte?
  • Dáváte přednost sportovnějším typům, nebo spíše ženštějším? Nosíte klobouky?
  • Vyrábíte si čepice sama, nebo si je kupujete?
  • Jste zapřisáhlá odpůrkyně čehokoliv, co se nosí na hlavě? Kde jste k čepicím získala takovou nechuť?
  • Co nosíte místo nich?
  • Když už vám nic jiného nezbývá, jaký typ čepice jste ochotna akceptovat?
  • Už se vám někdy „frajeřinka“ nevyplatila?

Napište mi na dnešní téma. Na vaše příspěvky, ale i fotky vašich čepic se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

 

Reklama