I když si sama jde pořídit dárek do lékárny, připadá čtenářce Hanuli, že to není to pravé ořechové. Takže si tento vánoční dárek ještě okoření dalším...

Čtenářka Hanula uznává užitečnost lékárenských dárků, ale...


A víte, že se zrovna chystám? A zrovna koupit dárek pro sebe...
Již dlouhá léta bojuji se zvýšeným krevním tlakem a dá se říci úspěšně - no teda, co je to úspěšně, když musíte mít denně jeden prášek?
Takže, jak by řekl lékař po přeměření tlakoměrem - léčba je správná.
Svůj první tlakoměr jsem zakoupila v Německu, kde jsem byla na návštěvě a pravidelné měření tlaku bylo pro mě v té době aktuální.
Sloužil mi hodně dlouho, ale přece jenom dosloužil...
Tak jsem si řekla, koupím si k vánocům tlakoměr a asi druhý den na mě koukl v jednom deníku kupón na slevu do lékárny 100 Kč na tlakoměr Tensoval Duo - je to sice malá slevička - tlakoměr je jeden z těch dražších. Ale co, když potřebuji sem tam si doma ten tlak změřit a nejen sobě.
V sobotu koukám na pořad v TV a reklama na tento tlakoměr, jak je výborný. No dobře, tak já si tě koupím jako dárek k Vánocům.
Ale - to přece není to pravé vánoční ořechové... tak si to něčím vynahradím, asi to bude kulturou, hlavně aby mi ten tlak dobře fungoval.


Krásné vánoční nakupování bez stresu.
Hanula

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 19.11.2013: Dárek z lékárny

  • Jaký dárek z lékárny byste si přála?
  • Jaký dárek z lékárny už jste dostala? A trefil se?
  • A nakupujete občas sama dárky v lékárnách?

Příspěvky k tomuto tématu mi posílejte nejpozději v úterý 19.11.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Nezapomeňte uvést v předmětu e-mailu heslo a nezapomeňte, že příspěvek musí být dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, totiž balíčku Dove maximum protection a Marťánci GUMMI, který potěší nejen vás, ale i vaše ratolesti!

dove1martanci

Reklama