Vztahy

Není to James Bond, ale neměnila bych

Vybrat si životního partnera je opravdu „mise“. A asi proto je u nás tolik rozvodů. Já jsem vyrůstala bez otce, tak jen doufám, že nebudu mít zkušenost jako mamina. Partner by měl být pro ženu především oporou. Měl by ženu považovat za rovnocennou partnerku a ne za služku u sporáku. Neměl by péči ženy přijímat se samozřejmostí, ale umět ji ocenit at už květinou, pochvalou, romantickou večeří nebo nějakou ozdůbkou. Nejen muži přece potřebují chválu a uznání. Když je muž mladý a svobodný, určitě je vzrušující dobrodružná povaha s kapkou lehovážnosti, ale pokud má rodinu, měl byl být spolehlivý a zodpovědný. Babička vždycky říkala, že muž je sice hlavou rodiny, ale žena je tím krkem, který rozhoduje o „směru“. U nás to tak zatím celkem dobře funguje.

Pokud jde o zevnějšek, asi každá ráda spočine na vypracovaném těle a obličeji ve stylu Mela Gibsona. Nicméně u mě nakonec zvítězilo charisma, smysl pro humor a ctižádostivost. Manžel sice není úplně „James Bond“, má  menší „pivní“bříško(paradoxně pivo vůbec nepije) a řidší kštici, ale já bych fakt neměnila! Láska sice nevznikla na první pohled, ale řekla bych, že o to víc je tedˇ silnější. Vím, že se o nás postará, často se s ním smějeme a dává mi znát, že si mně váží. Problémy nebo naše konflikty se snaží řešit a nenechá nám je přerůst přes hlavu. Určitě má i své mouchy, jako každý, ale miska vah je zatím jednoznačně v jeho prospěch.Je to prostě moje druhá půlka – já jsem spíš introvert, manžel je extrovert a tak mně ve společnosti nese na své vlně. Já toho moc nenamluvim, manžel mluví o sto šestJ. Já jsem trvdohlavá, manžel mi to mlčky trpí oJ. Manžel je hlava rodiny a nechá mě kroutit tím krkemJ. Manžel živí, já nepřepínám…..nemohla jsem si odpustit znáou hlášku :)))))))

Jen víc takových  :-)

Hezký den Lucka

Text nebyl redakcí upraven.

Stále ještě můžete posílat své příspěvky na téma Muži. Pište nám, co se vám na nich líbí, co oceníte a jaký by měl být muž s velkým M.

redakce@zena-in.cz

   
29.01.2010 - Láska a vztahy - autor: Eva Soukupová

Komentáře:

 1. [5] Rikina [*]

  fialinka — #3 Gina Lollobrigida je reálná a patrně by ji moc nepotěšilo, kdyby viděla, jak se jí tady komolí jméno.

  superkarma: 0 30.01.2010, 23:43:54
 2. [4] Rikina [*]

  Suzanne — #2 Zejména kdyby tak bezelstně vyjmenoval ty nedostatky, jako to učinila Lucka. Sml57 

  superkarma: 0 30.01.2010, 23:42:48
 3. avatar
  [3] fialinka [*]

  Suzanne — #2 tak to já bych to klidně taky tak napsala a přišlo by mi to vtipné :-), protože Bond je fiktivní postava, jejíž schopnosti fakt nejsou běžné :-), ale Lologrigida je reálná až moc, taky bych nechtěla, aby mne s ní kdosi srovnával :-)

  1. na komentář reaguje Rikina — #5
  superkarma: 0 30.01.2010, 23:02:19
 4. avatar
  [2] Suzanne [*]

  A proč ho vlastně srovnáváš s Bondem?Sml30 Představ si, kdyby tvůj muž napsal: mám svoji ženu rád. Není to sice žádná Lolobrigida, ale neměnil bych... Já bych se asi urazilaSml52

  1. na komentář reaguje fialinka — #3
  2. na komentář reaguje Rikina — #4
  superkarma: 0 30.01.2010, 10:11:41
 5. avatar
  [1] Věrulinka [*]

  Sml30Sml67 jj každopádně takových chlapů více Sml59Sml67

  superkarma: 0 29.01.2010, 13:33:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme