Další tip, jak se osvěžit v létě, zaslala čtenářka Eliana. Prohlédnout si ho můžete i na fotkách, které ke svému mailu přiložila...

Nejen pohled do lednice je osvěžující pro čtenářku Elianu. Co všechno ji v létě osvěží? To si přečtěte níže v jejím příspěvku k dnešnímu tématu.


Dobrý den všem,
ve dnech, kdy nebe je samá šmouha a brečí mi do oken, mne osvěží barvy, váza s květinami, pohled do lednice a káva. Káva to je prostě základ dobrého startu a probuzení - možno doplnit ledovou sprchou než začne téci teplá... Za dnů žnoucího slunce (vzpomínáte si ještě na tu zářivou kouli na obloze?) je nejlepším osvěžením meloun, který vytáhnete právě z lednice, poté, co jste přišli z koupálka a předtím zblajzli tři kopečky vanilkové a zapili to jedním oroseným... to pak nastupuje i osvěžovač vzduchu na toaletě. Pokud jsou vedra, kdy ležíte s vyplazeným jazykem a čekáte až to skončí, je nejlepší si pustit ten díl Top Gearu, kdy jeli autem na severní pól... Když máte splín, osvěží vás dobrá kniha nebo výhodný nákup nějakého toho hadříku.

Takže já se právě osvěžuji kávou - viz foto a trochou barev...

osvěžení

Eliana

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou

Téma dne 10. srpna 2011: Co vás v létě nejlépe osvěží?

Posílejte mi své příběhy, úvahy, tipy a postřehy na téma:

  • Co vás v létě nejlépe osvěží?

Zasílat můžete i vaše originální fotografie, doplněné nějakým vtipným krátkým popiskem. Váš text a´t je dlouhý alespoň jako tento odstavec, abyste měla šanci na uveřejnění. Z uveřejněných příspěvků totiž vybereme jeden, jehož autorka (nebo autor) od nás získá exkluzivní osvěžující dárek, totiž nový dárkový kosmetický balíček Fa NutriSkin.

Příspěvky posílejte na redakční e-mail (viz níže) nejpozději do středy 10. srpna 2011, 15.00 hodin.

fa

 

Reklama