Poslední příspěvky sepsaly čtenářky Ivana, AnteaX a Markéta. Všechny mají rády vědomostní soutěže. I na ty se na našem webu můžete těšit! Přeju vám všem krásný den.

I vám moc děkuju, milé dámy Ivano, AnteaX a Markéto, že jste nám napsaly k tématu soutěží. Určitě budou na našem webu i ty vědomostní. Přeju krásný den.


Na stará kolena jsem se dala do soutěží a je to bezva adrenalin. Nejraději mám soutěže vědomostní a někdy mi dělá docela dobře, když přijdu někdy i bez netu na odpověď, i když jsem ocenila net jako bezvadného pomocníka.

Takže hraju? nebo soutěžím? už asi 4 roky a vyhrála jsem docela dost užitečných i neužitečných věcí, i když si docela soutěže vybírám. Když najdu nebo vymyslím správnou odpověď na těžkou otázku, tak z toho mám radost.

I když nad pěknou výhru není. Všem spolusoutěžícím držím palce,

Ivana


Soutěžila jsem ráda už jako malá holka. Pamatuji si, že jsem pořád někam posílala moje obrázky a básničky. Dokonce jsem kdysi dávno vyhrála v Rudém Právu za křížovku detektivku, kterou mi ovšem naši zabavili, protože pro mě není vhodná :-)

Teď nejradši soutěžím na internetu, zde na Ženě-in a již několik let luštím a pravidelně zasílám tajenky křížovek z časopisu Překvapení. Nedělám to jen kvůli výhrám, prostě mě to baví. Myslím, že mi to pomáhá procvičovat si mozkové závity, něco se dozvím a ještě si u toho psychicky odpočinu :-)

Moje největší výhra byl zájezd na ostrov Korfu pro dva, který jsem vyhrála v roce 1998. Přišlo to jako na zavolanou, protože jsem se nemohla dát dohromady po přechozené mononukleóze. Díky tomuto pobytu u moře jsem se vrátila jako znovuzrozená.

Ze všech soutěží mám nejradši švédské křížovky a kris - kros. Nejde mi sudoku, ale od toho mám manžela :-) Díky různým soutěžím a křížovkám se udržuje fit i moje babička, které je 96 let. Doufám, že dokud budu na tomto světě dýchat, budu i luštit :-)

čtenářka AnteaX


Dobrý den,

soutěžím moc ráda, vědomostní soutěže raději než tipovací. Výhra je podstatná, ale nedělám velké rozdíly.

S pozdravem,

Markéta

Pozn. red.: Texty neprošly redakční korekturou.

Prosím, příspěvky už neposílejte. Jedna z vás zanedlouho vyhraje hru s názvem Dračí srdce.

hra

Reklama