Jestliže máte ráda pohádky, jistě oceníte kulturní tip čtenářky Vlastky, který je vpravdě vánoční. Starý dobrý film Mrazík je prostě evergreen a šlágr, který musí mít rád každý, kdo byl dítětem v Česku. Vlastka ale doporučuje toho „na ledě".

Máte ráda Mrazíka? Kdo by ho neměl rád. Čtenářka Vlastka doporučuje tuto pohádku v „ledovém" zpracování jako svůj tip k dnešnímu tématu...

Není nad Mrazíka

Od mala jsem milovala operety. Asi to ve mě vypěstovali prarodiče, protože mě brávali občas do divadla.Dědeček býval ochotník a tak už někdy před 50ti lety to ve mě zakořenilo. Mám ráda operety a muzikály.

Ale abych vrátila k dnešnímu tématu. Co mě ale dostalo, byl Mrazík na ledě. Hned první rok,kdy začal objíždět města,jsme s dcerou vyrazily.Tuhle kulturní záležitost jsem si prostě nemohla nechat ujít.Byl to pro mě nezapomenutelný zážitek,prostě nádhera. Je to už pár let,ale nyní když vidím reklamy,že Mrazík opět vyráží na cesty,mohu všem, kdo jste ho neviděli,doporučit.Je to nádnerná akce nejen pro děti,ale i dospělé.

Přeji krásný kulturní den,
Vlastka

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Vaše kulturní tipy!

Pozvěte ostatní čtenářky na kulturu!

Viděla jste poslední dobou nějaké zajímavé divadelní představení? Shlédla jste v kině skvělý film? Dočetla úžasnou knihu? Navštívila kvalitní koncert? Balet, operu, muzikál... Pokud ano, podělte se o svůj zážitek s ostatními čtenářkami: Napište svou vlastní krátkou recenzi vašeho kulturního zážitku a upozorněte tak své souputnice magazínem Žena-in.cz na kulturní dění ve vašem regionu či na dobrou knihu! Vaše recenze nechť je dlouhá alespoň jako tento odstavec textu. Získat za ni můžete zajímavou knihu z Knižního klubu: John Curran - Utajené zápisky Agathy Christie a dále originální učební hru Síly přírody od firmy ITE media. Své kulturní tipy posílejte v rámci dnešního tématu na e-mailovou adresu redakce níže...

utajene

 

Reklama