Jako první nám dnes napsala čtenářka Jana. Jednou se nechala očkovat proti chřipce a už by to víckrát neudělala. Bylo jí týden tak špatně, že se nemohla ani zvednout z postele.

To věřím, milá Jano, že jste si užila své. Tak aspoň víte, jaký to má na Vás vliv. Moc Vám děkuju za příspěvek a přeju krásný den.


Dobrý den.

Jako malá jsem byla hodně nemocná. Měla jsem často angíny a zápaly plic, pak jsem se z toho naštěstí dostala. A jsem šťastná, že moje dvě děti na to netrpí, dětství jsme docela přežili ve zdraví. Před pár lety, jak se víc začalo mluvit o očkování proti chřipce, jsem si řekla, že by to bylo fajn, děti nastoupily do školy, tak jsem nepotřebovala, aby hned chytily chřipku. Mluvila jsem o tom s doktorkou, která nás pozvala na určitý den.

A mezitím jsem si zašla ke své doktorce já, aby mi píchla injekci proti chřipce. Naštěstí jsem to udělala! Už druhý den mi bylo tak špatně, že jsem to dlouho nezažila. Ležela jsem, ani jsem se nemohla zvednout z postele, děti mi nosily čaj a studené obklady, manžel se o ně staral, protože já fakt nemohla. A rozhodla jsem se, že dětem tohle svinstvo píchnout nenechám, hned jsem volala doktorce, že jsem si to rozmyslela.

Vím, že ta reakce je u každého jiná, ale já už to prostě nechci.

Jana

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Očkování proti chřipce

  • Co si myslíte o očkování?
  • Jaké máte obecně zkušenosti s očkováním?
  • Máte nějaké očkování navíc?
  • Jste očkovaní proti chřipce?
  • Pomohlo vám očkování proti chřipce?

Napište mi, budu moc ráda. Za příspěvek jako vždycky odměníme jednu z vás, tentokrát balíčkem čaje Jemča (PIGI čaj s citronem a brusinkou, Kolekce zelených čajů a čaj se zázvorem a pomerančem). Na vaše příspěvky se těším do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz. Heslo je CHŘIPKA. Předem děkuju!

čaje

Reklama