.

Nenechte si ujít! Výstava módního fotografa Roberta Vana

Novinky

Nenechte si ujít! Výstava módního fotografa Roberta Vana

Robert vano

Na začátku října bude v Obchodním domě Kotva zahájena výstava MEMORIES módního fotografa Roberta Vana. Expozice nabídne Vanovi fotografické vzpomínky a na celkem čtyřiasedmdesáti vystavených snímcích poprvé představí především jeho barevnou tvorbu. Výstava navazuje na stejnojmennou fotografickou knižní novinku. Kniha se skládá z více než sto devadesáti barevných a černobílých fotografií, které vznikaly od roku 1968 až po současnost.

Robert vano

Robert vano

Nad přípravou knihy jsem strávil řadu let, a tak jsem velmi rád, že přišla myšlenka spojit její uvedení na trh i s výstavou. Rozhodli jsme se však využít z knihy pouze specifický výběr – a to moje barevné fotografie. Část této kolekce jsem nafotil v New Yorku, Paříži či Miláně, kde jsem v průběhu své kariéry působil,“ říká o projektu MEMORIES Robert Vano.

robert vano

   
27.09.2016 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

 1. avatar
  [2] kobližka [*]

  Tak jestli jsou všechny fotografie takhle "umělecky" máznuté,tak děkuju pěkně.Už pži desáté fotce by mě šly oči šejdrem Sml30 Sml28

  superkarma: 0 27.09.2016, 15:05:50
 2. [1] prababka [*]

  Moc tomu úvodu nerozumím.Proč expozice nabízí Vanovi jeho vlastní fotografie ? Ty fotografie jsou Vanovy fotografické vzpomínky.

  superkarma: 0 27.09.2016, 13:11:10

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Náš tip

Doporučujeme