Vánoce by měly být především časem setkání s rodinou a přáteli, časem klidu a pohody u pohádek. Bohužel se občas díky pracovním povinnostem konce roku a shánění dárečků na poslední chvíli promění ve shon a spěch. Pokud se chcete vyhnout předvánočním davům v obchodech, a zároveň potěšit své blízké kvalitní značkovou kosmetikou a ještě ušetřit, vydejte se v následujících dvou týdnech od 12. 11.–25. 11. 2012 do sítě parfumerií Marionnaud.

Marionnaud

Právě tam je pro vás připravená atraktivní akce v podobě 30% slevy na vánoční sety. Stačí si zakoupit dva jakékoliv vánoční sety a ten levnější bude se slevou 30 %! Akce se vztahuje na naprosto všechny sety či kazety všech značek, včetně těch znělých jako je například Lancome, Yves Saint Laurent a další. Pokud je váš rozpočet omezenější, můžete naopak sáhnout po levnějších dárkových sadách a i na nich ještě uspořit.

Nenechávejte si nákupy dárků na poslední chvíli a potěšte své blízké krásnými kosmetickými sety! Kvalitní, voňavá kosmetika potěší zaručeně každou ženu.

Reklama