I já jsem ta osoba, která někoho nenávidí.
Nejdřív bych měla napsat, jak to všechno začalo....

Moje sestra se v 16 letech zamilovala do Ukrajince. Ani by to tak nevadilo, že je to Ukrajinec, a ani proti těmto lidem nic nemám, ale proti tomuto stvoření nad lidský chápání ano. Sestra začala nejdříve chodit za školu, protože si přál, aby s ním byla pořád, ale spíš to bylo tak, aby měl sestru pod dohledem.

Začal žárlit, tak napadnul mojí sestry nejlepší kamarádku, a ta se bála, tak s mojí sestrou přestala být v kontaktu. Izoloval ji od všech známých a samozřejmě přišla řada i na mě, a on jí zakazoval bavit se se mnou, protože jsem jako každá holka ku*va. Když šla se mnou nakoupit do města, tak udělal příšernou scénu a začal ječet a tahat surově sestru ode mě. No jo, ale to byla sestřička svobodná a dá se říct, že o nic nešlo a mohla se s ním rozejít. Jenomže on jí vyhrožoval, že jestli ho opustí, tak zabije jí a potom sebe, a kvůli blbostem dostala facku či ji kopal do břicha.

Nevím, co to sestru napadlo, ale ona si ho vzala, aniž by někdo z naší rodiny o tom věděl. Vzala si ho hned po jejích osmnáctinách (kvůli tomu, že by musel odjet domů a ona by ho už nikdy neviděla). Přišla na to naše máma, když našla u ní v šuplíku odstřihnutý roh od občanského průkazu.

Doma bylo k nevydržení, protože se máma z toho sesypala a taky skončila na 2 měsíce na léčení. Sestra se nechtěla rozvést, protože pořád brečela a říkala, jak moc ho miluje apod. Rodiče nakonec vše překousli a on se nakvartýroval k nám do baráku. Jenomže před rodiči byl usměvavý, ochotný, miloučký a rodičům to dělalo dobře, zato já si vytrpěla. Jednou jsem měla na zahradě kamarády a grilovali jsme kuřata.

Moje sestra za mnou na zahradu přišla a posadila se mezi nás. Neuplynulo ani 10 minut a její manžílek volal, že volají rodiče z pevné linky, tak ať si ten telefon jde vzít (rodiče byli na návštěvě). Samozřejmě šla a za chvilku slyším, jak sestra brečí a křičí že jí to bolí. Tak jsem se šla podívat, co se děje, a on tam kopal do mojí sestry, a to proto, že si dovolila jít sednout na svou vlastní zahradu.

Křičela jsem na něj, ať toho nechá, že jí ublíží, a on mě prohodil skleněnými dveřmi. Sklo po celém pokoji a já můžu mluvit o štěstí, protože jsem měla na sobě teplejší oblečení, takže jsem se moc nepořezala. On zmizel nahoru do pokoje a já jsem to samozřejmě začala uklízet. Za chvíli se vrátili rodiče, sestry manžel seběhnul dolů a začal uklízet. Máma s tátou začali křičet, co se stalo, a já jim vylíčila vše.

Najednou se sestry manžel rozbrečel a říkal, že to není pravda, že ho bezdůvodně napadám a že jsem ty dveře rozbila schválně. I moje sestra se mě zastala, ale co naplat. Sestry manžel byl chudáček a já za všechno mohla. Hned se mně taky vysmál do obličeje a mně bylo z toho všeho zle.

No a kdybych měla shrnout, co všechno dělal, tak v krátkosti:  ukradnul mně ze skříňky 7 000 Kč, který jsem měla na mobil, roztrhnul mě zlatý řetízek od přítele, dával cizím klukům na mě telefon, a ty mě otravovali celou noc. Myslím si, že to stačilo, protože by se toho našlo více.

No a jak to vypadá teď 3 roky po jejich svatbě? Rodiče jim koupili byt 3+1 i s vybavením,  dostal auto od rodičů a ještě ho berou na dovolenou, kterou chudáčkovi samozřejmě zaplatí. Babičky, dědové si ho nemůžou vynachválit a já jsem jenom ta, co mu prý závidí!!!

Sestra ale poslední dobou chodí k nám domů s brekem, že už s ním být nemůže a že se chce rozvést. On neplatí nájem, protože to platí sestra a samozřejmě jsem se dozvěděla, že i on jí bere peníze a mlátí ji pořád. Rodiče jí akorát tak řeknou, tak se rozveď. Ona se ale bojí, protože by to nedopadlo dobře, protože se baví s mafiánama, co berou chudákům peníze za to, že si jedou sem do Česka vydělat. Prý jí řekl, že by vyvraždili celou naší rodinu. Je to strašný a lepší to nikdy nebude. Minule jsem mu před rodiči dala pěstí, a to se mě rodiče poprvé zastali. Proto ho nenávidím a budu navždycky nenávidět.
Takovému člověku bych nikdy pomocnou ruku nedala.

 

Vifina


 

 

Vifino, co k tomu dodat??? Je to hrozný příběh a ani trošku mi po jeho přečtení není dobře!

Moc, moc, moc držím palečky tobě, tvé sestře i celé rodině, aby se vše vyřešilo, aby vše dopadlo dobře a vy jste měli konečně klid....

Reklama