Vztahy

Nenávidím manžela mé sestry!!!

 

I já jsem ta osoba, která někoho nenávidí.
Nejdřív bych měla napsat, jak to všechno začalo....

Moje sestra se v 16 letech zamilovala do Ukrajince. Ani by to tak nevadilo, že je to Ukrajinec, a ani proti těmto lidem nic nemám, ale proti tomuto stvoření nad lidský chápání ano. Sestra začala nejdříve chodit za školu, protože si přál, aby s ním byla pořád, ale spíš to bylo tak, aby měl sestru pod dohledem.

Začal žárlit, tak napadnul mojí sestry nejlepší kamarádku, a ta se bála, tak s mojí sestrou přestala být v kontaktu. Izoloval ji od všech známých a samozřejmě přišla řada i na mě, a on jí zakazoval bavit se se mnou, protože jsem jako každá holka ku*va. Když šla se mnou nakoupit do města, tak udělal příšernou scénu a začal ječet a tahat surově sestru ode mě. No jo, ale to byla sestřička svobodná a dá se říct, že o nic nešlo a mohla se s ním rozejít. Jenomže on jí vyhrožoval, že jestli ho opustí, tak zabije jí a potom sebe, a kvůli blbostem dostala facku či ji kopal do břicha.

Nevím, co to sestru napadlo, ale ona si ho vzala, aniž by někdo z naší rodiny o tom věděl. Vzala si ho hned po jejích osmnáctinách (kvůli tomu, že by musel odjet domů a ona by ho už nikdy neviděla). Přišla na to naše máma, když našla u ní v šuplíku odstřihnutý roh od občanského průkazu.

Doma bylo k nevydržení, protože se máma z toho sesypala a taky skončila na 2 měsíce na léčení. Sestra se nechtěla rozvést, protože pořád brečela a říkala, jak moc ho miluje apod. Rodiče nakonec vše překousli a on se nakvartýroval k nám do baráku. Jenomže před rodiči byl usměvavý, ochotný, miloučký a rodičům to dělalo dobře, zato já si vytrpěla. Jednou jsem měla na zahradě kamarády a grilovali jsme kuřata.

Moje sestra za mnou na zahradu přišla a posadila se mezi nás. Neuplynulo ani 10 minut a její manžílek volal, že volají rodiče z pevné linky, tak ať si ten telefon jde vzít (rodiče byli na návštěvě). Samozřejmě šla a za chvilku slyším, jak sestra brečí a křičí že jí to bolí. Tak jsem se šla podívat, co se děje, a on tam kopal do mojí sestry, a to proto, že si dovolila jít sednout na svou vlastní zahradu.

Křičela jsem na něj, ať toho nechá, že jí ublíží, a on mě prohodil skleněnými dveřmi. Sklo po celém pokoji a já můžu mluvit o štěstí, protože jsem měla na sobě teplejší oblečení, takže jsem se moc nepořezala. On zmizel nahoru do pokoje a já jsem to samozřejmě začala uklízet. Za chvíli se vrátili rodiče, sestry manžel seběhnul dolů a začal uklízet. Máma s tátou začali křičet, co se stalo, a já jim vylíčila vše.

Najednou se sestry manžel rozbrečel a říkal, že to není pravda, že ho bezdůvodně napadám a že jsem ty dveře rozbila schválně. I moje sestra se mě zastala, ale co naplat. Sestry manžel byl chudáček a já za všechno mohla. Hned se mně taky vysmál do obličeje a mně bylo z toho všeho zle.

No a kdybych měla shrnout, co všechno dělal, tak v krátkosti:  ukradnul mně ze skříňky 7 000 Kč, který jsem měla na mobil, roztrhnul mě zlatý řetízek od přítele, dával cizím klukům na mě telefon, a ty mě otravovali celou noc. Myslím si, že to stačilo, protože by se toho našlo více.

No a jak to vypadá teď 3 roky po jejich svatbě? Rodiče jim koupili byt 3+1 i s vybavením,  dostal auto od rodičů a ještě ho berou na dovolenou, kterou chudáčkovi samozřejmě zaplatí. Babičky, dědové si ho nemůžou vynachválit a já jsem jenom ta, co mu prý závidí!!!

Sestra ale poslední dobou chodí k nám domů s brekem, že už s ním být nemůže a že se chce rozvést. On neplatí nájem, protože to platí sestra a samozřejmě jsem se dozvěděla, že i on jí bere peníze a mlátí ji pořád. Rodiče jí akorát tak řeknou, tak se rozveď. Ona se ale bojí, protože by to nedopadlo dobře, protože se baví s mafiánama, co berou chudákům peníze za to, že si jedou sem do Česka vydělat. Prý jí řekl, že by vyvraždili celou naší rodinu. Je to strašný a lepší to nikdy nebude. Minule jsem mu před rodiči dala pěstí, a to se mě rodiče poprvé zastali. Proto ho nenávidím a budu navždycky nenávidět.
Takovému člověku bych nikdy pomocnou ruku nedala.

 

Vifina


 

 

Vifino, co k tomu dodat??? Je to hrozný příběh a ani trošku mi po jeho přečtení není dobře!

Moc, moc, moc držím palečky tobě, tvé sestře i celé rodině, aby se vše vyřešilo, aby vše dopadlo dobře a vy jste měli konečně klid....

   
26.07.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [60] vifina [*]

  106: jak tě to proboha mohlo napadnout, že bych s ním něco měla mít? Ale odpovím, ne neměla. Já mám stálýho partnera a ten mě stačí. Jinak tak jak vypadá a ještě k tomu se chová, tak bych si tu svojí pipku na 100% vymáchala radši jinde.

  superkarma: 0 27.07.2005, 07:45:32
 2. avatar
  [54] vifina [*]

  Lucimo: o peníze přece nejde i mě budou kupovat byt. Mámě a dědovi byl po komouších vráceny baráky v Praze. Takže peněz má hodně a je jasný, že to investuje do nás a do dalších nemovitostí. A sestru musí moje máma vidět každý den, protože je to pro ní dá se říct pořád ještě dítě

  superkarma: 0 26.07.2005, 14:59:54
 3. avatar
  [53] vifina [*]

  bookcase: vařit umí, ale máma jí zve na obědy, protože, když má ranní, tak přijde na oběd a když odpolední, tak přijde na večeři. To víš máma a táta vaří ve velkém, protože vaří i mě a mému . alespoň ušetříme. Jinak u sebe doma taky uvaří.

  superkarma: 0 26.07.2005, 14:51:16
 4. [52] r1911 [*]

  No nevím, ale tohle je obrovský problém tvé sestry,ale je mi jasné, že tě to taky trápí. Zpětně hodnotit, že se neměla vdávat za kluka, který ji kope a bije, to je snad nad slunce jasné, ale příliš pozdě. Ale přece nebude až do smrti žít s někým jen proto, že se bojí se dát rozvést??? Nebo spoléhat na to, že ho časem omrzí a bude chtít od ní pryč. taky by mohl v násilí ještě přitvrdit. Asi to nebude otázka národnosti, ale jedince. Vždyť když k vám každý den chodí, to ještě nejsou připraveni žít samostatně! A ještě dostali od rodičů byt, to fakt nechápu. Čelákovice znám, ale jen kvůli vysoké kriminalitě a množství drog (hlavně v parku u bazénu, na náměstí a u nádraží) se nebudu nutit až do smrti žít s někým, z kodo mám strach. Takže moje rada: ať vezme sestra rozum a v jejím případě i odvahu do hrsti a dá se rozvést a zkusí jiný život. A mimochodem, návštěva policie by třeba nevyřešila vše potřebné, ale aspoň budou vědět o koho jde a až se časem něco stane, přičtou mu to na účet, přece mu to nenecháte jen tak procházet???

  superkarma: 0 26.07.2005, 14:34:39
 5. avatar
  [51] Lucimo [*]

  bookcase: Je tam toho víc zvláštního...rodiče jí koupili byt, teď jí budou staavět kadeřnictví, dovolenéé jí platí... No mně by hanba fackovala, tahat takhle z fotrů prachy...

  superkarma: 0 26.07.2005, 14:29:46
 6. avatar
  [50] Gabi [*]

  vifina: Proč ségra chodí k vašim jíst? Proč jí dělají kadeřnictví? Proč chodí oba pořád na víkendové obědy? Zkoušelas o tom mluvit s rodiči? Nezbláznili se? Maminka se zhroutila, protože se její dcera tajně vdala, což je ostuda, a né proto, že si vzala psychopata? Já to nějak nechápu, brrr.

  superkarma: 0 26.07.2005, 14:27:39
 7. avatar
  [49] bookcase [*]

  vifina: teď mě spíš zarazilo - tvoje ségra k vám chodí jíst přes týden i o víkendu - copak ona neumí vařit? Takhle se moc neosamostatnila

  superkarma: 0 26.07.2005, 14:16:54
 8. avatar
  [48] vifina [*]

  Žábina: když u nás bydlel, tak byl vlezdoprdelka a neprokoukli ho nebo je možný, že prokoukli a nemluvili o tom. Jinak poslední dobou táta na něho nadává, ale né před ním.

  superkarma: 0 26.07.2005, 14:11:23
 9. avatar
  [47] vifina [*]

  kemy: vím jak to myslíš, ale já mám svojí sestru ráda a nedokázala bych jí opustit a kdykoliv ke mě může přijít. Taky teď každý den přijede z práce domů a první cesta je ke mě k rodičům. Rodiče jí budou u nás u baráku stavět kadeřnictví, takže kontakt s ní ztratit nemůžu a ani nechci. On už mě neterorizuje, protože bydlí jinde a já mám klid, ale moje sestra ne. Každou sobotu a neděli chodí k nám i její manžel na obědy, protože taťka vaří a jsou u nás do večera. Jinak ve všední dny přijede ségra z práce a jde k nám na jídlo a samozřejmě že její manžel k nám hned taky přilítne. Mám sestru moc ráda a vím, že i jí je to líto co způsobila a nechtěla nám ublížit.

  superkarma: 0 26.07.2005, 14:03:58
 10. avatar
  [46] Žábina [*]

  a že rodiče věří spíš jemu než tobě - viz rozbité dveře - to mě taky hlava nebere

  superkarma: 0 26.07.2005, 14:02:50
 11. avatar
  [45] Žábina [*]

  vifina: to je strašný,myslím, že by jsi si měla s rodiči a sestrou vážně promluvit dokud je čas!
  tihle lidé jsou opravdu schopni všeho!!
  skoro se mi nechce věřit, že se dokáže před rodiči tak přetvařovat, že to neprokouknou a ještě ho berou na dovolenou a tak...

  superkarma: 0 26.07.2005, 14:01:19
 12. avatar
  [44] kemy [*]

  vifina: jesi to neudělá, je to zlý, ale zpřetrhej s ní kontakty nebo se do něčho zapleteš a budeš jenom nešťastná. a taky bys určitě nechtěla, aby ti celej život jenom brečela, když to zpackala sama.

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:55:13
 13. avatar
  [42] sunshine [*]

  nioneto?!

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:43:24
 14. avatar
  [41] Trinitty20 [*]

  Nionetko: Ty švindluješ, vůbec se neukazuješ

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:42:35
 15. avatar
  [40] kemy [*]

  nioneto? tak kde si? ty to děláš schválně, že jo? nioneto!

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:37:51
 16. avatar
  [38] brůča [*]

  Nioneto haló

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:34:25

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. avatar
  [37] phoebe24 [*]

  evita_ij: máš pravdu, sestra by se měla fofrem rozhodnout, jestli si chce stěžovat do konce života nebo raději riskovat potíže při rozvodu. Nic jsem v článku nečetla o dětech, až budou, bylo by to tisíckrát horší.

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:26:08
 2. avatar
  [36] vifina [*]

  kemy: ano něco se udělat musí a taky nám nic jinýho nezbývá, teda jediná osoba, která s tím udělat něco může je sestra.

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:19:41
 3. avatar
  [35] kemy [*]

  gerda: tak to jo. taky si nenecham poradit od mamky.

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:19:29
 4. avatar
  [34] evita_ij [*]

  vifina: drž se a opravdu zkus sestře pohrozit,že buď něco začne sama dělat a ne si jen stěžovat nebo se o to přestaneš starat. Přece nemůže to všechno valit jen na Tebe, co máš pak Ty za život????

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:09:21
 5. avatar
  [33] evita_ij [*]

  Takových hloupých holek je spousta a není to jen věkem. Mám sestřenku,bude jí 25 a je totálně mimo.Mluvením ze sebe dělá nejchytřejší z nejchytřejších a když jsem se dověděla,že svému pochybnému příteli dala nějaké peníze (snad půl melounu!),které teď z něho nemůže dostat zpátky...., a navíc prý ani do toho nemůže zapojit policii (prý by ji vyhodili z práce ), nevím všechny podrobnosti, ona to odmítá všechno prozradit, a mně to už ani moc nezajímá, protože mi několikrát kvůli tomuto všemu lhala a já už na to nemám žaludek.

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:06:51
 6. avatar
  [32] vifina [*]

  evita_ij: podle počtu obyvatel 10000 je ve městě největší kriminalita. Drogy, přepadení, znásilňování apod.

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:06:22
 7. avatar
  [31] gerda [*]

  kemy: napsala jsem to nešikovně. Místo rozum mělo být spíš "dostatek zkušeností". Co mně se v 18 všecko honilo hlavou...jenomže člověk si prostě nedá poradit, to je to.

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:05:42
 8. avatar
  [30] kemy [*]

  vifina: tak zkus jinej okrsek, ne? benga tě maj chránit. ty naši sou teda taky zkorumpovaný, ale ňákýprávo eště snad je, ne? nemůžete kuli blbosti ségry z mládí žít celej život ve strachu...!!!

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:05:01
 9. avatar
  [28] vifina [*]

  kemy: nevím jestli to město mám napsat, ale napíšu Čelákovice, Praha-východ.

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:03:38
 10. avatar
  [26] evita_ij [*]

  vifina: no co je to za město??? Kterému se máme vyhnout velikým obloukem???? Severní Čechy???
  Drž se a bojuj dál.

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:01:46
 11. avatar
  [25] trdlo [*]

  Kdyby se kopance, modriny a ostatni zraneni ukazaly u doktora, tak by se to resit muselo. A na co husicka ceka, az budou manzele 5 let a nechaji ho tu do smrti? Kdyby byl tak zadobre s mafianama, tak se o nej staraji oni a on by nemusel vycucavat penize z tvych rodicu. Ja bych se radsi odstehovala, nez se nechat kopat, ale ja mam mozek.

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:01:03
 12. avatar
  [24] ifka [*]

  Když ono se to řekne, jednou vztáhne ruku a jde. Pokud jde o čecha je to furt lepší než z cizincem.
  Já jsem asi půl roku chodila s jedním albáncem, neříkám že se ke mě choval ošklivě. Byl na mě hodný. Sice majetnický, ale hodný. Jenže ke konci našeho vztahu se změnil. Něco mu přelítklo přes nos (bohužel to nemůžu napsat) a já se ho začala bát. Mě nikdy neuhodil a nevyhrožoval nic. ale to co dělal kolem. Pak jsem potkala svého . Já nevěděla jak se stím dotyčným rozejít. Bála jsem se. Tak jsme s broučkem odjeli na dovolenou a po návratu už jsem se bývalému neozvala. Jo nějaké sms byli, ale už je to dva roky a je klid. Ze začátku jsem měla hrozný strach ho potkat (když vím čeho byl schopný ke své bývalé ženě). No neviděla jsem ho. ani nevím co s ním je. ani o tom vědět nechci.
  Sestra se musí rozhodnout pro to co chce. Jak jsem četla podporu má kolem sebe. Jen musí chtít.
  Držím a hodně

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:00:26
 13. avatar
  [23] vifina [*]

  Jo a mámu jsem moc nechtěla zatahovat do problémů, protože byla na tom psychycky dost špatně a byla 2. měsíce hospitalizovaná dá se říct v blázinci. Zhroutila se z toho, že se její dcera tajně vdala a samozřejmě že brečela, že je to ostuda apod. Na tom léčení chodila k psychologovi, který jí vštěpoval, že musí myslet teď na sebe a že to musí přijmout apod. Mamka se z toho dostala a jí nechtěla dělat takový starosti, i když jsem kolikrát doma něco řekla, tak máma řekla, že jí to nezajímá. Brala antidepresiva. Táta zase kolikrát řekl ať je to jak chce není to můj problém a když bude sestra kdykoliv potřebovat pomoc, tak že za ním přijít může. Ona si nejde stěžovat rodičům, ale vždycky mě a já jsem z toho potom jenom na mrtvici.

  superkarma: 0 26.07.2005, 13:00:22
 14. avatar
  [21] kemy [*]

  vifina: nemůžeš to tvrdit, když si to nezkusila. kde bydlíš, že je to tam jako někde v ghetu?
  Fiona: ale dyk si za ten strach může sama. kdyby si ho nebrala..

  superkarma: 0 26.07.2005, 12:55:42
 15. avatar
  [20] vifina [*]

  Ninča: žiju ve městě plným narkomanů a právě těch zmíněných ukrajinskách dělníků a hlavně mafiánků. Policie drží s mafiánkama. Kolikrát ve městě mafiáni zpřeráželi někomu žebra, kolikrát se na ubytovně střílelo, kde přišli občani ukrajinské národnosti o život kvůli tomu, že nechtěli dát své peníze mafiánům. Ty mafiánci si dál tramdáj v nejnovějších autech po našem městě. Policie nic neudělá.

  superkarma: 0 26.07.2005, 12:51:49
 16. avatar
  [18] Mylady [*]

  Okamžitě pryč od takové zrůdy. Nechápu, jak se někdo může takhle zamilovat a ani si nenechat poradit. Škoda.

  superkarma: 0 26.07.2005, 12:47:09
 17. avatar
  [17] breberka [*]

  Jedinkrát by na mě chlap uhodil a poslala bych ho ke všem čertům.Je to obyčejný ubožák, který si svoje nedostatky chladí na žesnkých.Rodiče jsou ai mírně přiblblí, když si nechají mlátit vlastní dcera a tvoje sestra je naivní pipka.No jo, chybymy se člověk učí, ale.......takové nikdy nepochoppím

  superkarma: 0 26.07.2005, 12:46:44
 18. avatar
  [15] vifina [*]

  Křeček: kdybych šla na policii, tak co bych zmohla? Policie v našem městě by nic neudělala a ještě by se mě vysmáli.
  bookcase: ano sestra má strach a je to ještě 21leté střevo. Jedině kdyby se rozvedla, tak by jsme jí museli odvézt někam za hranice, nebo by jsme museli najmout ochranku.
  křeček: kolikrát jsem svojí sestru kravkou nazvala a ještě jsem jí kolikrát říkala, že je to hezká, mladá holka a že může mít spoustu kluků a né se napíchnout hned na prvního co jí vleze do cesty a ještě k tomu takovýho magora.
  Jinak rodiče jsou teď pro rozvod, ale to musí chtít sestra, ale ta se právě bojí a radši si to nechá všechno líbit. Je to složitý a hrozný a nikomu bych to nepřála. Kdyby se teď rozvedla, tak by alespoň nedostal české občanství a musel by odjet, ale už jsou spolu 3 roky a po pěti letech dávají české občanství. Já do ní hučela z rodiny nejvíc, ale ona se hned rozbrečela, že se bojí. Bohužel má svoje mládí zničený a jak si mohla holka užívat. Musí sama chtít, ale ona neví jak. Už se mě ptala jak zažádat o rozvod a stačilo by kdyby chtěla a já jí pomůžu.

  superkarma: 0 26.07.2005, 12:45:26
 19. avatar
  [13] Křeček [*]

  gerda: Národnost taky může hrát roli - ukrajinci mají jinou mentalitu a navíc když v tom prostředí ještě vyrůstal, tak se mu tenhle způsob chování asi zdá normální.

  superkarma: 0 26.07.2005, 12:37:10
 20. avatar
  [12] kemy [*]

  trdlo:

  superkarma: 0 26.07.2005, 12:37:02
 21. avatar
  [11] Gabi [*]

  Každý svého štěstí strůjcem , ale vašim rodičům se dost divím - ti už mohli mít rozum.

  superkarma: 0 26.07.2005, 12:36:36
 22. avatar
  [10] kemy [*]

  gerda: mně je taky 18 a naivnost její sestry mi obrací žaludek. neomlouvejte všechno věkem. by na mě jendou vztáhnul ruku a šel by.

  superkarma: 0 26.07.2005, 12:36:36
 23. avatar
  [9] Ryta [*]

  to je šílený jak může být taková lidská stvůra mistrem přetvařování, nejhorší na tom je, že kolem nás je takových lidí spousta a možná bysme to do nich ani neřekli je mi z toho

  superkarma: 0 26.07.2005, 12:33:56
 24. avatar
  [8] gerda [*]

  v 18 člověk toho rozumu moc nemá. Škoda, že tohle přitáhla do rodiny, ta se s ním rozvést nemůže, i když jím trpí. A národnost v tom roli nehraje, gaunerů je po světě všude dost. Jenom škoda, když se takový vetře do těsného sousedství. Sestra se zcela jistě rozvede, je to otázka času. Přeju ti, abyste se toho parazita zbavili co nejdřív a bezbolestně.

  superkarma: 0 26.07.2005, 12:33:27
 25. avatar
  [7] dzijana [*]

  Je to ubožák..hnus fialovej.

  superkarma: 0 26.07.2005, 12:32:44
 26. [6] Katka [*]

  ..rychle od něho..mafie se nebát.

  superkarma: 0 26.07.2005, 12:32:38
 27. avatar
  [4] Křeček [*]

  Já jen nechápu, proč si tohle v dnešní době někdo nechá líbit. Např. na té zahradě přece byla spousta lidí, tak snad mohli zasáhnout, zavolat policajty, dosvědčit.... proč jsi, Vifino, ještě nebyla na policii?

  superkarma: 0 26.07.2005, 12:31:08
 28. avatar
  [3] bookcase [*]

  Ach jo, Vifi, ty v tom moc nezmůžeš, to musí sestra a ta má zase strach z mafie. Kdybys to chtěla probrat, tak víš, na které auditko máš přijít.

  superkarma: 0 26.07.2005, 12:31:02
 29. avatar
  [2] trdlo [*]

  Kdo chce kam...

  superkarma: 0 26.07.2005, 12:29:23
 30. avatar
  [1] kemy [*]

  nic proti, ale ségra je blbá kráva. nenáviděla bych spíš jí, jak zničila vaší rodině - tobě život. mlátil jí už před svatbou, tak proč si ho brala. dobře jí tak. tebe mi je líto, ale ona za to může. věděla, jakej je. nesnášim takle blbý naivní holky. to je něco podonýho jako když chlapi týraj svý děti a manželka mlčí, protože by jí zbil taky.

  superkarma: 0 26.07.2005, 12:24:47

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme