Vztahy

Nenapravitelný romantik

Milé čtenářky,

tato povídka nám přišla do našeho redakčního e-mailu. Napsal ji pro Vás jeden poměrně mladý muž, který doufá, že se Vám bude líbit. Předkládáme Vám ji bez stylistických úprav, protože pak by ztratila hodně ze své autentičnosti a bezprostřednosti.

Redakce

 

* * *

 

Blížil se večer, Lukáš již byl z práce doma, zatímco jeho žena Kristýna se měla každou chvíli z práce vrátit. Za malou chvíli Kristýna dorazila domů docela unavená, jelikož měla namáhavou práci a trávila dlouhé hodiny v kanceláři, což ji psychicky vyčerpávalo. Odložila si sako a kabelku a ladným pohybem odhodila své lodičky do kouta. Pozdravili se s Lukášem navzájem a dosedla k němu na měkký pohodlný gauč a nohy si položila na něj. Lukáš moc dobře věděl, že má ráda, když jí masíruje nohy, takže s tím hned začal. Při jeho masáži se krásně uvolnila a zapomněla na všechny své starosti. Za krásnou masáž mu poděkovala pohlazením po tváři a polibkem a řekla mu, že půjde do vany, která ji vždycky udělala tak dobře.

 

Jenže dnes v ní nechtěla být sama, chtěla v ní být se svým mužem, protože věděla, jak moc ji vždycky dokáže uvolnit. Vanu šel napustit Lukáš, a protože byl beznadějný romantik, rozložil kolem vany svíčky a vanu napustil hezky teploučkou vodou, a samozřejmě nesměla chybět pěna. Lukáš si lehl do vany a Kristýna si lehla zády na něj. V romantickém prostředí, kde jediným světlem byly pouze zapálené svíčky a bylo slyšet jen šumění pěny, mu povídala o všem, co ji trápilo, co dělala celý den nebo jen co jí zrovna napadlo a on ji naslouchal a jemnou houbičkou omýval celé její tělíčko.

 

Pak se začali vzájemně hladit po celých svých tělech, otočila se k němu a začali se něžně a dlouze líbat. Oba byli už docela vzrušení a od něžného  líbání přešli k rychlému a vášnivému……… zahleděli se navzájem do očí a Kristýna navrhla, že by taková rychlovka jako předehra byla celkem dobrá, na což Lukáš jen spokojeně přikývl. Pod tou pěnou a vodou nahmatala Lukášův již ztopořený penis a nechala ho vniknout do své jeskyňky…….Lukáš byl opřený o vanu a lehce masíroval své ženě prsíčka, zatímco ona se opírala svýma rukama o jeho ramena, postupně dosedala na jeho penis rychleji a rychleji. Za nedlouho dosáhli společného vyvrcholení. Svou „předehru“ měli za sebou a teď zamířili do ložnice, kde se chtěli pomilovat ještě jednou, a to vášnivěji a procítěněji………….

 

Kristýna dolehla na  měkoučkou postel a Lukáš na ni. Přitiskl své rozpálené rty na ty její a začali se vášnivě líbat a cítili, jak jejích těly prochází to krásné teploučko, které jim dělalo tak moc dobře na srdíčku. Své rty oddělil od jejích a začal ji lehounce líbat na krku…….. zmítala se v rozkoší a spokojeností předla jako kočička……….Svými něžnými polibky postupoval na ramena a pak níže, až se dostal k jejím prsíčkům…nebyly ani velké, ani malé, spíše naprosto obyčejné, ale ne pro něho……… pro něj to bylo něco nepopsatelně nádherného a ona moc dobře věděla, že se mu tak moc líbí, protože ty jiskřičky v jeho očích nešly přehlédnout.

 

Líbal její prsíčko na každičkém místě centimetr po centimetru, až se dostal k bradavce…. vzal ji do úst a pomaloučku si s ní pohrával, sál ji a jemňounce kousal. Cítila to vzrušení, to horko, které procházelo celým jejím tělem, a cítila, jak ji příjemně šimrá v podbřišku. Lukáš sjel níže až k bříšku a k jejímu pupíku…… jazýčkem kroužil kolem něj a zahlcoval jej spoustou pusinek………..opustil její krásný pupíček a pusinkami pokračoval směrem dolů……….. to už vzdychala rozkoší, protože věděla, že na řadě je teď její pipinka, ale Lukáš věděl, že jí nemůže dát, po čem tolik touží hned, ale že ji musí rozpálit ještě více…….své rty zastavil na podbřišku a přeskočil jimi na její stehno, bylo sametově heboučké…….. laskal je a líbal a pokračoval takhle po celé noze, až se dostal k prstíčkům………….. ty jeden po druhém políbil a s malíčkem si pohrál ve svých ústech, protože věděl, že tohle to má nejraději.

 

Pak se stejnou rychlostí vracel zpě,t jenže tentokrát po vnitřní straně její nožky………… nezapomněl ani na kolenní jamku, ve které byl jeho jazýček jako doma. …………Stejně postupoval i u druhé nohy……..pomalými polibky se vracel od prstíčků druhé nohy zpět nahoru a zbývalo mu už jedno jediné místečko, po kterém ona tolik toužila………..Když poprvé políbil její broskvičku, vzrušením se jí postavil poštěváček a hlasitě zasténala slastí…….

 

Začal ji pomalounce lízat a jí se to šíleně líbilo. Poznal to jak na řeči jejího těla, které se zmítalo v rozkoši a celý klín se jen chvěl, tak i na jejím slastném sténání. Nikam nespěchal a věděl, že čím pomalejší bude, tím více se jí to bude líbit…….lízal její broskvičku od zdola nahoru a pozoroval, jak se její pysky otevírají jako rozkvétající se růže……….jeho mrštný jazýček nevynechal jediné místečko, laskal ji, zajížděl jazýčkem dovnitř a pohyboval s ním ze strany na stranu a zdola nahoru……….. vzal do svých rozpálených rtíků její pysk jeden po druhém a sál jej, žužlal a jemňounce kousal a Kristýna byla v sedmém nebi, nevnímala nic kolem sebe, jen se mu celičká oddávala a vypínala na něj svou slaďoučkou broskvičku a tím mu dávala najevo, jak moc se jí to líbí a že by chtěla ještě a ještě více…

 

Stejně jako se věnoval jejím pyskům, se teď věnoval jejímu postavenému a prokrvenému poštěváčku…. To už ale Kristýna déle nevydržela a řekla mu, ať už jí to konečně udělá………….políbil její poštěváček, kleknul si, chytil do ruky svůj ztopořený penis namířil jej na její roztáhnutou broskvičku a prudce do ní vnikl……….přirážel stále rychleji a rychleji a jejich těla sladila rytmus a splynula v jedno……….. svým sténáním a hlubokým a rychlým dýcháním si dávali najevo, že je to pro ně moc krásné a že jsou maximálně vzrušení.

 

O to hezčí to bylo, že si navzájem úplně důvěřovali, milovali se a žili a dýchali jeden pro druhého, což bylo pro ně nesmírně důležité, protože jedině pak se jejich milování stávalo něčím mnohem větším a procítěnějším………………. Lukáš se otočil na záda a ona si sedla na něj, ruce si položila na jeho mužnou hruď a on ji uchopil za její boky, tempo přirážení teď určovala ona a on jí byl úplně celičký oddán………

 

Cítili, že za nedlouho dosáhnou tolik očekávaného vyvrcholení……….. povalil ji na postel a znovu do ní vniknul…………dívali se navzájem upřeně do očí a všechny své pocity si sdělovali pouhým pohledem…….. cítili, jak se nevyhnutelně blíží vyvrcholení………. orgasmu dosáhli společně a ona v sobě cítila jeho teploučko………svalil se na ni únavou a jen ztěžka oddychoval……ona byla neskonale šťastná a hladila ho po zádíčkách a jen zhluboka oddychovala……….ještě chvíli se něžně líbali a pak únavou usnuli navzájem v objetí…………

   
03.06.2005 - Láska a vztahy - autor: Čtenářský příběh

Další příspěvky

Komentáře:

 1. avatar
  [180] Solei [*]

  Po srazce s romantikem jsem se stala cynikem a ted se horko tezko smiruju s tim ze mam doma romanticky smyslejiciho muze a ze nektere moje poznamky ho rani. Ale nestezuju si je prijemne kdyz udela veceri a podobne, jen mi pripada ze kdybych mu dala precist tento clanek tak bych mu vzala iluze a prisla bych o tu romantiku stejku upeceneho v deset vecer a nasledneho prijemneho tuleni a mazleni. Nedejboze aby se inspiroval a hned po prichodu me osoby domu po mne chtel nejake aktivity jako precpi se k prasknuti, mazej do vany at mi v posteli nesmrdis

  superkarma: 0 06.06.2005, 23:58:29
 2. avatar
  [177] Kekka [*]

  Lilinka: no promiň, ale já fakt nechápu, co člověka může dohnat k tomu, aby barvitě a ještě tak infantilně popisoval své erotické zážitky na netu. Chápu, že je mladej a zamilovanej, ale co tím chtěl básník vlastně říci?

  superkarma: 0 06.06.2005, 08:33:57
 3. [176] Lollitaaa [*]

  ale jo, cosi romantiského a snad i vzrušujícího v tom povídání přeci jen bylo

  superkarma: 0 06.06.2005, 00:37:29
 4. [175] Lollitaaa [*]

  Chtělo by to jiná pojmenování než broskvička, prsíčka, zádíčka... žužlat atd. .. hrůza. Povídání docela milé a poměrně zajímavé ale asi to chce ještě vytříbit spisovatelské schopnosti no, každopádně ti nechi brát vítr z plachet, pokračuj v psaní ono to bude časem snad stále lepší..

  superkarma: 0 06.06.2005, 00:35:52
 5. avatar
  [173] Julča [*]

  sosina: tak ti radím,aby sis ty reakce přečetla

  superkarma: 0 05.06.2005, 21:20:44
 6. avatar
  [172] Saturninka [*]

  mlátím se tu smíchy nad reakcemi a mám hlad z té přehršle prsíček - plněné a pečené na víně bych si dala !!!
  A jinak nevím nevím, tak jsem se těšila na denšní noc na , páč jsem byla týden mimo domov.... a myslím, že první, co se mi při prvním doteku mého vybaví budou prsíčka, zádíčka a klacíček.... a bude po šuka*ce ...

  superkarma: 0 05.06.2005, 20:10:19
 7. avatar
  [171] Lilinka [*]

  Kekka:

  superkarma: 0 05.06.2005, 18:40:51
 8. avatar
  [170] Kekka [*]

  Luki84: chci se ještě zeptat, co to s Tebou dělá, když prezentuješ své intimnosti v médiích?

  superkarma: 0 05.06.2005, 18:12:44
 9. avatar
  [169] Kekka [*]

  Luki84: Božínku, ty musíš být sladkej. jen aby ti to vydrželo.

  superkarma: 0 05.06.2005, 18:08:43
 10. avatar
  [168] Lilinka [*]

  Nyotaimori: a už jsi to zkoušela???

  superkarma: 0 05.06.2005, 14:09:16
 11. avatar
  [166] femme [*]

  jak říká můj kolega: když prsíčka, tak jedině kuřecí

  superkarma: 0 04.06.2005, 22:43:58
 12. avatar
  [165] femme [*]

  sosina: taky nemám čas a ani chuť číst všechny reakce , ale taky mě děsně "pobavily" všechny ty blbé zdroběliny, např. prsíčka, zádíčka atd.

  superkarma: 0 04.06.2005, 22:43:24
 13. avatar
  [161] Lilinka [*]

  Luki84: Já s tebou sympatizuju, mě se to líbilo, klidně ještě něco napiš Většina těch, co tu věčně jen kritizují, stejně nic nenapíše, já bych se tím netrápila

  superkarma: 0 04.06.2005, 20:35:27
 14. avatar
  [159] Julča [*]

  Lukáši,díky zasmály jsme se až jsme brečely a to při pátku není vůbec špatný

  superkarma: 0 04.06.2005, 20:09:55
 15. [158] Jana 01 [*]

  Co to znamená, že povídku napsal poměrně mladý muž? To jako, že mu ještě nebylo 18?

  superkarma: 0 04.06.2005, 16:24:01
 16. [157] Jana 01 [*]

  Náhodou, skoro každej zamilovanej chlap mi říkal o prsíčkách, asi se jim ten výraz líbí. Já jsem se vždycky zděsila: To jako že se ti zdají malá? (tenkrát jsem mívala velikost E)! Luki, je pěkné, že jsi něco napsal, musel jsi to psát dost dlouho. Já tyhle články většinou moc nečtu, ale když to napsal chlap, tak jsem to přečetla celý.

  superkarma: 0 04.06.2005, 16:19:19
 17. avatar
  [156] Suzanne [*]

  Luki84: Jo, hochu, na tomhle serveru se nezavděčíš
  když ubereš prsíček a pipinek, nebude to špatný
  Můj pivo nepije a u hokeje řveme goool spolu

  superkarma: 0 04.06.2005, 14:04:38
 18. avatar
  [154] Suzanne [*]

  superkarma: 0 04.06.2005, 00:32:09
 19. avatar
  [153] man-mimo [*]

  Nyotaimori: hele, když párkrát napíšu "Jeskyňka, pipinka, prsíčko, zádíčka ...", ukážeš mi taky trochu jinou stránku sexu, života, vesmíru a vůbec?

  superkarma: 0 03.06.2005, 21:59:06
 20. avatar
  [152] Julča [*]

  Holky,tak dlouho jsem se opravdu nezasmála.Díky,ale mám výhodu,že to čtu doma.Akorát děti se mne ptají,co mi je

  superkarma: 0 03.06.2005, 21:30:18
 21. avatar
  [151] Eva_CZ [*]

  Suzanne:

  superkarma: 0 03.06.2005, 20:49:04
 22. avatar
  [149] Žábina [*]

  Suzanne:

  superkarma: 0 03.06.2005, 19:13:23
 23. avatar
  [147] Suzanne [*]

  Jsem si vzpomněla na báseň:

  Řezal jsem rohy u lina,
  uřízl jsem si šulina.
  Šulin řval - auky, auky!
  A já řval - čauky, čauky!

  superkarma: 0 03.06.2005, 17:53:32

Další příspěvky

Z předchozí stránky:

 1. [144] Reponina [*]

  Lillllly: Každopádně na tak něžňounké milováníčko byste v důchodu hezky vzpomínali....A pamatuješ, jak jsem se ti tehdy svalil na prsíčka a zlomil jsem ti žebírka?

  superkarma: 0 03.06.2005, 16:40:55
 2. [142] Reponina [*]

  Lillllly: Třeba by Ti pak dál uměloučké dýcháníčko z pusinky do pusinky

  superkarma: 0 03.06.2005, 16:13:00
 3. avatar
  [139] Kekka [*]

  Bože to je kýč!!!

  superkarma: 0 03.06.2005, 15:52:24
 4. avatar
  [138] Veruška [*]

  holkyyy, budte shovivavé prsíčka mi teda taky evokují kuřecí , ale nechte Lukáše, ať píše, třeba se vypíše nebo Lukáši, dej na příští pátek něco s kozama a č****kem a vyvážíš to!

  superkarma: 0 03.06.2005, 15:18:42
 5. avatar
  [137] Kelly [*]

  .... boooože, to je ale infantilňoučké ...

  superkarma: 0 03.06.2005, 15:15:25
 6. [136] Reponina [*]

  Žábina: Že by ho ženuška špatně krmila? Tím by se to vysvětlovalo...malé porce=malé proporce

  superkarma: 0 03.06.2005, 15:13:58
 7. avatar
  [135] Žábina [*]

  Reponina: Lillllly:

  superkarma: 0 03.06.2005, 15:07:55
 8. [133] Reponina [*]

  Pardon....žebírko

  superkarma: 0 03.06.2005, 15:00:38
 9. [132] Reponina [*]

  Žábina: Představa zádíček u chlapa mi nahání husí kůži . Samá kůže, samá kost...do postýlky by si takové drobátko neodneslo ani prsíčka a jeden by se bál, že mu při pevnějším stisku rupne žebro

  superkarma: 0 03.06.2005, 14:58:10
 10. avatar
  [130] Žábina [*]

  jinak si myslím že je to tak napsáno schválně, jako ironicky...a myslím si to kvůli tomu poslednímu odstavci...hladila ho po zádíčkách, to už snad ani není vtipný, to je jen blbý

  já hladím po zádíčkách mýho 7 letýho syna když nemůže usnout

  superkarma: 0 03.06.2005, 14:41:07
 11. avatar
  [129] Žábina [*]

  adiska: č.120 - to je hustý, vytištěný vibrátory na tiskárně

  Pavla_b:

  Karol:

  superkarma: 0 03.06.2005, 14:39:14
 12. [128] xenie [*]

  Manx: no tak z těchto dvou variant je smaozřejmě lepší ta druhá :)))

  superkarma: 0 03.06.2005, 14:35:54
 13. [125] Pavla_b [*]

  Žábina: představa, jak partnerovi "poté" řeknu "Cítím v sobě tvoje teploučko, miláčku":-))auuuu

  superkarma: 0 03.06.2005, 14:23:57
 14. [124] xenie [*]

  Manx: no vidíš, a já vždy chtěla romantika, a potkávám samé drsoně :)

  superkarma: 0 03.06.2005, 14:23:27
 15. [123] Pavla_b [*]

  Źábina ještě že tu už jsem sama jeho teploučko na konci mi už uniklo..nějak toho na mě bylo moc

  superkarma: 0 03.06.2005, 14:22:57
 16. avatar
  [119] Žábina [*]

  Pavla_b: nejlepší je ten konec - orgasmu dosáhli společně a ona v sobě cítila jeho teploučko
  já se nemůžu přestat smát

  superkarma: 0 03.06.2005, 14:16:03
 17. [118] xenie [*]

  ale notak, vždy lepší takovýto sirupový zajíček než nějaký drsoň... ale je fakt že čeho je moc toho je příliš...

  superkarma: 0 03.06.2005, 14:15:54
 18. avatar
  [117] Žábina [*]

  Karol: no mě zas dostalo to teploučko nakonci

  superkarma: 0 03.06.2005, 14:14:32
 19. [116] Pavla_b [*]

  Já padnu prsíčka, houbička, voda teploučká, tělíčko, srdíčko,teploučko, kočička, pupíček, prstíčky, zádíčka...
  Zdrobněliny nemusí být vřdy romantické a romantika nejsou zdrobněliny:-))

  superkarma: 0 03.06.2005, 14:14:19
 20. [114] Rikina [*]

  Myslím, že je na čase napsat tomu chlapci taky něco milýho, vždyť tolik negativních reakcí by mu mohlo nadosmrti znechutit radovánky ve vaně, a to by skoro byla škoda - je mladej, ještě se třeba vypracuje od zdrobnělin někam dál Lukášku, děkujeme, myslels to upřímně

  superkarma: 0 03.06.2005, 14:02:50
 21. avatar
  [112] Avilka [*]

  Sandy: Ja myslela na umenie a kuľtúru...

  superkarma: 0 03.06.2005, 13:51:10
 22. avatar
  [110] sirael [*]

  Sandy: napadlo mě to samé,ale bylas rychlejší

  superkarma: 0 03.06.2005, 13:41:11
 23. [109] hejluc [*]

  Avilka: Měla jsem tu čest potkat malého kašpárka - a nikdy více. Ještě teď mám noční můry, že by se to mohlo opakovat

  superkarma: 0 03.06.2005, 13:38:41
 24. avatar
  [107] Májík [*]

  Sandy: no jasně

  superkarma: 0 03.06.2005, 13:25:43
 25. avatar
  [106] Avilka [*]

  sirael: Aj s malým gašparkom sa dá zahrať veľké divadlo...

  superkarma: 0 03.06.2005, 13:23:20
 26. avatar
  [105] sirael [*]

  Avilka: to si představím něco hodně miniaturního

  superkarma: 0 03.06.2005, 13:20:05
 27. avatar
  [104] Žábina [*]

  adiska: a to neumíš alespoň trochu předstírat že pracuješ? to na mě nikdo nic nepozná, akorát když jsem četla článek Milenec na baterky a rolovala směrem dolů, tak tu akorát procházel klient a já přes celou obrazovku velikej růžovej vibrátor

  superkarma: 0 03.06.2005, 13:14:33
 28. avatar
  [101] Avilka [*]

  *Samuel*: žiadny bimásek nebereme..

  superkarma: 0 03.06.2005, 13:09:11
 29. avatar
  [98] Avilka [*]

  sirael: a čo penisik, peništek , penisôčik, penisôčilik, penisáčik...

  superkarma: 0 03.06.2005, 12:56:34
 30. avatar
  [97] Avilka [*]

  Milé holčičky vaše príspevočky boli zlaťučké a milučké!

  superkarma: 0 03.06.2005, 12:54:42

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme