Zdravím redakci a ženy-in!

Dnešní téma je vskutku povedené. Novinky i reakce pod nimi tentokrát pročtu důkladně a velmi pozorně, třeba se v nich najde nějaký fakt dobrý tip, jak se zbavit přebytečných kil. Protože, ano, i já patřím k ženám, které by se docela rády viděly o pár kilo lehčí. Tak s nimi válčím, někdy to jakž takž jde a jindy je to horší. Ne že by to nešlo. Ale když ta kila se tak ráda vracejí, potvory! :-) Možná někde dělám chybu.

Tuhle mě sklátila chřipka. Tři dny horečky ke čtyřicítce i přes, nesnědla jsem ani sousto, jen pila čaj. Další dva dny jsem se začala vzpamatovávat a pila víc, jíst pořád ještě nešlo. Pět dní bez jídla! Všechno zlé je k něčemu dobré, říkala jsem si, když jsem stoupala na váhu. A nic! Ani kilo! Zklamání obrovské. :-(

Ale, jak říkám, a jak jistě řeknete i vy: Ono to jde. Jen přijít na to, jak. O loňských vánocích jsem dokonce poprvé po letech nepřibrala, nýbrž zhubla. Tři kila! Jen nevím, jak jsem to udělala - nijak jsem se nesnažila. Holt, jsou věci mezi nebem a zemí. Nebo mám pokaženou váhu a ukazuje, jak se jí zachce. Ale přísahám, neskákala jsem po ní! :-))

Lenka


Milá Lenko,
já jsem dnes nejvíce zvědavý, zda nám napíše nějaká čtenářka, která se sebou bude spokojena. Tedy aspoň se svojí váhou. Jak to asi ženy dělaly, když se nemohly vážit? Nežilo se jim šťastněji?

Napište nám o své tlusté kamarádce, která bydlí uvnitř vás! Rádi ji poznáme! Redakce@zena-in.cz!

Reklama