Já jsem hrozná špindíra! Já se na doma, pokud nečekám posezení s návštěvou, do něčeho "lepšího" fakt strojit nemohu, protože bych si oblečení spolehlivě zničila. Neustále totiž něco dělám: uklízím, čistím, šůruju, peru, žehlím,  občas taky barvím a odbarvuju nejen své vlasy, ale kreativně se vyžívám na oblečcích, které třeba od někoho dostanu a pokouším se "vylepšit" je.

Především ale denně vařím a přitom se hrozně umažu, já to prostě jinak neumím, navíc by mi třeba i džíny bránily v pohybu. Takže přijdu večer domů, všechno ze sebe shodím, obleču se do trička a do tepláků a začínám svou "druhou směnu". Copak následky vaření, to se dá vyprat, ale mám odjakživa zvláštní slabost pro savo a toho, jak známo, stačí pár kapek a je po parádě... Stejně tak třeba barvy na vlasy.

Navíc ten můj nějak téměř nevnímá, v čem jsem oblečená, takže ani to neřeším, samozřejmě se snažím, aby mi to aspoň trošku slušelo :-). Když mě čeká jen posezení u TV či přijde návštěva, tak si vezmu "lepší" oblečení, nebo prostě takové, co nechci zničit, ale vždy pohodlné, měkké a volnější - skvělé mi teď připadají takové ty moderní kalhoty z "tričkového" materiálu se sníženým sedem. Doma si pěstuju teplo i v zimě, nerada chodím ve svetrech a více vrstvách, vadí mi to.

Text nebyl redakcí upraven.

A v čem chodíte doma vy? Ještě pořád můžete psát na adresu

redakce@zena-in.cz

 

Reklama