Určitě znáte tento romantický film s Meril Streepovou a Annie Hathawayovou. Ale o něm dnes řeč nebude. Pokud si myslíte, že na modýlky od této věhlasné italské značky nemáte, zkuste číst dál.

m

Ano, Prada patří mezi světovou módní špičku, a od toho se odráží i její ceny. Ale naštěstí existují i drobné doplňky, na které občas dosáhne i „obyčejný“ smrtelník. Ne, nejsou to ani kabelky, peněženky či boty, ale sluneční brýle.

Kvalitní sluneční brýle vám dotvoří styl a dodají punc stylové ikony. Bez slunečních brýlí se neobejdete ani na podzim a v zimě, kdy je slunce hodně nízko, a o to intenzivněji nás oslňuje. Do značkových slunečních brýlí se určitě vyplatí investovat. A proč zrovna brýle značky Prada?

Protože Prada jako správná Italka ví, co ženám sluší a co jim dodá ten správný sexappeal.

Další modely brýlí si můžete prohlédnout ve fotogalerii

Prada je definicí stylu, který je často o krok napřed, a dokonce diktuje budoucí estetické trendy, a to nejenom v oblasti módy.

Inovativní duch, zvídavost a dlouholetá tradice ručního řemesla, toto jsou uchopitelné prvky žebříčku hodnot, který je patrný v celém výrobním procesu, od nadnesení prvotní idey až po prodej jednotlivých kusů.

Prada ztělesňuje futuristický luxus a smyslnost a inspiruje se různými geometrickými tvary.

Jednotlivé modely jsou kompaktní, vycházejí ze stylů počátku 20. století, kdy se poprvé objevily také čočky ve tvaru kočičích očí. V této sezóně jsou mnohé modely zdobeny bižuterními kameny.

Kolekce si hraje s různými materiály, kombinuje acetát a kov a představuje elegantní tvary, u nichž hlavní roli hrají rovné nebo zaoblené horní můstky. Takto vzniklá díla jsou nezaměnitelným vyjádřením elegantní ženskosti.

Reklama