Ach ti muži. Věčně hraví, někdy roztomilí, občas prudiví, často nesnesitelní, nezřídka vzteklí, více čí méně něžní, leckdy chápaví a někteří z nich většinou na zabití.

 

Znáte toho svého jako své boty? Víte přesně, co, kdy a v jakém momentě udělá, jak se zachová, na co nikdy nezapomene a co si nedokáže odpustit?

 

Jste již předem vytočená, když se vracíte domů s nákupní taškou a víte, že svého poklada naleznete ležet na gauči, kde sleduje televizní obrazovku? Anebo patříte k těm šťastnějším a těšíte se, až si se svým milujícím manželem po náročném pracovním dni padnete do náruče a budete poslouchat jeho něžná slůvka, oslavující vaši krásu, dokonalost a ženskost?

 

Jaký je ten váš manžel? Převládají klady nebo zápory? Na co se můžete spolehnout, že v žádném případě nezapomene každý den vykonat?

 

Hlasujte v naší anketě na hlavní straně magazínu, a pokud v nabídce nenaleznete možnost, která zrovna na toho vašeho sedne jako pr*el na hrnec, ulevte si či vychvalte jeho jedinečnost přímo zde pod článkem. A nebojte... tady fakt můžete, tady jste mezi svými.

Reklama