Podzim je tady se vším všudy. Ranní vstávání do tmy, sychravé počasí, mraky a déšť. Chráníme se před chřipkou a nachlazením, oblékáme teplé kabáty. Proč si ale nezajet někam, kde je stále teplo, krásné moře a nádherný podmořský život. Jasná volba je Egypt! V létě je tam příliš horko, ale nyní, na podzim teploty v příjemných výškách kolem 30ti stupňů. Pokud máte rádi šnorchlování, je Rudé moře místem, které vám nabídne opravdu nevšední zážitky! Stačí si jen nasadit brýle a šnorchl a vyrazit na blízký útes.

egypt

Prověřeným místem je Hurghada v Egyptě, zde se můžete nejen kochat mořem a krásnými plážemi, ale můžete také vyrazit do obchůdků, na tržiště či do příjemných restaurací, ochutnat místní speciality a upravené ryby a plody moře. Jsou vynikající! Pokud se vám buse stýskat po domácí kuchyni, můžete navštívit českou restauraci, kterou provozují češi a dát si třeba klasický smažený sýr s hranolkami.

Díky naší spolupráci s cestovní kanceláří Alex www.ckalex.cz vám nyní chceme doporučit zajímavé hotely, kde budete v Hughadě spokojeni.

Hotel Grand Azur Montillon ***** - skvělá kuchyně

egyptHledáte ničím nerušenou pohodu? Výbornou kuchyni, stravování all-inclusive? Pak si vyberte pro svou dovolenou luxusní hotelový komplex Grand Azur Montillon. Najdete ho nedaleko centra Hurghady, Pokud budete chtít navštívit centrum, obchůdky, můžete kromě taxíků využít i místní dopravu. Hotel je velmi příjemný, pokud se nebudete chtít koupat v moři, můžete využít nabídku krásných bazénů. Jestli vás nebaví jen tak lenošit, určitě se zabavíte - hotel umožňuje bohaté sportovní vyžití, zprostředkuje vám možnost potápění. Pro děti tu jsou připraveny animační programy a dětský klub. Doporučujeme rodinám s dětmi. Nabídku zájezdů a přesný popis hotelu najdete na www.ckalex.cz

Hotel Coral Beach ****+ - hotel s nejdelší pláží v Hurghadě

egyptTento hotel, který jsme pro vás vybrali, patří mezi špičkové, nabízí svým klientům nejdelší písečnou pláž v celém okolí Hurghady. Pokoje s překrásným výhledem na moře vás nadchnou! Jsou krásně zařízené, nacházejí se v několika budovách ležících v prostorné zahradě s bazénem. Slunečníky a lehátka jsou samozřejmě k dispozici zdarma u bazénu i na pláži. Klidné a krásné prostředí a vysoká úroveň služeb. Stravování je ve formě all-inclusive deluxe! Do centra Hurghady za občasnými nákupy či zábavou se snadno a levně dostanete pomocí místní minibusové dopravy za pár minut, hotel leží 20km od centra města. Chcete pozorovat podmořský svět, hrající všemi barvami? Korály najdete v bezprostřední blízkosti hotelu, takže se máte na co těšit! Nabídku zájezdů a přesný popis hotelu najdete na www.ckalex.cz

Hotel Le Pacha Resort ****+ - skvělé místo v centru Hurghady

egyptJste rádi v centru dění? Máte rádi vzrušení, ruch velkoměsta, milujete večerní procházky promenádou? Oblíbený hotel Le Pacha najdete přímo v centru Hurghady, takže o zábavu budete mít postaráno. Na menší písečnou pláž projdete zahradou kolem bazénu, slunečníky a lehátky jsou k dispozici zdarma. Pokoje jsou prostorné, příjemně zařízené. Stravování je formou all - inclusive. Po vydatné snídani můžete vyrazit třeba na krátký výlet lodí za krásami Rudého moře, po lehkém obědě jistě přijde vhod chvilka klidu ve stínu slunečníku a po bohaté večeři si můžete posedět v hotelovém baru u sklenky piva. Hotel doporučujeme všem klientům, kteří vyžadují služby na vysoké úrovni a rádi si zajdou do centra za nákupy či zábavou.
Nabídku zájezdů a přesný popis hotelu najdete na www.ckalex.cz.

Reklama