.

Nemáte plány na víkend? Navštivte skvělý Prague Fashion Market

Novinky

Nemáte plány na víkend? Navštivte skvělý Prague Fashion Market

Již po osmnácté pozve milovníky módy, designu i vybraných delikates k nákupům, zábavě, setkávání a inspiraci. K oslavám svých osmnáctin si MINT: Prague Fashion Market, vybral poslední dubnový víkend. Po oba dny chce MINT sdílet radost z dosažení magického čísla své dospělosti se všemi, kdo chtějí spoluvytvářet podobu českého nezávislého designu.

  • Nejosobitější nezávislý trh oslaví svoji plnoletost v centru Prahy v jedinečných prostorách DUP39 v sobotu 29. a v neděli 30. dubna.

Mint

  • Mezi vystavujícími potkáte například ACID-DESIGN, LA KLARA, SAMOURAI DESIGN, BIORYTHME, BODLINE, NATURE ID, HEROES COSMETICS, TIME WOOD, KAISER FRANZ, ANAANI, WE ARE ABLE, VGNOTES, FROU FROU, SOCKSINBOX, HURA nebo DON WOOD. A přihrnou se i zahraniční značky, především z Maďarska a sem tam někdo z Rakouska a Slovenska.
  • MINT jako součást Fashion Revolution Czech Republic and Slovakia podporuje tento mezinárodní projekt, jehož cílem je vytvořit módní průmysl krásný nejen na povrchu, ale i uvnitř. Kampaň se zaměřuje na neetické problémy tzv. rychlé módy a hledá řešení pro transparentnost a udržitelnost tohoto odvětví. Zapátrejte, kdo ušil vaše tričko a zapojte se do Fashion Revolution Weeku, který vyvrcholí právě na MINTu.

Vstup je zdarma a přijít můžete i s domácími mazlíčky.

mint

Více na www.mintmarket.cz nebo na Facebooku

   
28.04.2017 - Redakční novinky - autor: Markéta Škaldová

Komentáře:

  1. [1] MARIE MATEJKOVA [*]

    Uvidím,zda zbyde čas. Ráda bych opět po roce šla.

    superkarma: 0 28.04.2017, 11:28:24

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme