Jste pracovně vytížená a každou volnou chvilku byste rádi trávili s rodinou? Pak určitě nemáte ráda ten pocit, když volný čas musíte trávit zdlouhavým úklidem nebo spolu s manželem opravami v domácnosti. Možná je na čase zkusit využít moderní technologie – třeba portál Službomat.cz, který nabízí možnost si vybrat z širokého seznamu firem a odborníků na jednotlivé činnosti.

Službomat

Tenhle problém má poslední dobou stále více lidí. Více pracujeme a volný čas je pro nás stále vzácnější. V éře všemocného internetu je ale stále více možností, jak tenhle problém řešit. Až se vám příště porouchá pračka nebo budete před příjezdem tchyně potřebovat rychle a kvalitně uklidit, zkuste portál Službomat.cz.

Službomat

Od spuštění portálu v květnu už na něm lidé provedli 70 000 vyhledávání, jen v červnu se tam pak registrovalo přes tři tisíce firem. Tahle čísla naznačují, že lidí, kteří hledají na internetu služby, aby si ušetřili čas, je čím dál tím více.

Na portálu stačí zadat, co a kde potřebujete vyřešit a dostanete dlouhý seznam opravářů, hodinových manželů a odborníků, ze kterých si stačí vybrat. Orientovat se můžete podle hodnocení předešlých zákazníků, takže budete mít jistotu, že si vybíráte kvalitní službu.

Službomat

Reklama