Narození dítěte je zásadní okamžik v životě ženy a je pochopitelné, že se některé s příchodem potomka změní. To však není případ Aleny. Ta i po narození dcery je stále stejná. A právě kvůli tomu přišla o většinu svých kamarádek.

Je ráda ženou se vším všudy. To nezahrnuje jen péči o domov manžela a dceru, ale i hezké oblečení a kosmetiku. Alena vždy patřila mezi ty ženy, pro které je zevnějšek velmi důležitý. To se u ní ani po porodu nezměnilo. Jenže právě kvůli tomu, že je sexy mámou a nerada se baví o klasických maminkovských věcech, Alena ztrácí postupně kamarádky.

žena

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

„I během těhotenství jsem o sebe stále hodně dbala. Mám ráda, když se líbím, především svému manželovi. Nechci, aby chodil jinam. Hlavně nevidím důvod, proč by i maminky nemohly být sexy?“ říká Alena a pokračuje. „A právě tato má filozofie mě stojí kamarádky. Když přijdu s malou mezi ostatní maminky, div neprotáčí oči. Nechápou, proč mám podpatky a sukni. Neustále mi předhazují, že mám asi zlaté dítě, když mám čas se takhle o sebe starat. Vždy jim vysvětlím, že umýt si hlavu, nalíčit si řasy a hezky se obléknout mi nezabere půl dne, jak si myslí.“

Nenechte si ujít:

Nejen vzhled je kamenem úrazu, proč ostatní matky Alenu odsuzují. „Vadí jim, že s nimi nesympatizuji i v jiných věcech. Například si nechci celé hodiny povídat o prdících, přesnídávkách atd. Samozřejmě si ráda poslechnu nějaké rady, nebo doporučení, ale vážně je nutné to řešit od rána do večera. Stejné je to i s tím, že neustále nenaříkám, že nemám na nic čas, jak tomu dělají ony. Beru svůj život, tak jak je. Jen mi je líto, že kvůli tomu, že nemám z mozku dudlík, nemám už skoro žádnou kamarádku. Přijde mi, že snad normální maminy neexistují,“ dodává na závěr.

Čtěte také:

Reklama