Názor čtenářky Heligony na nahotu, která je tématem dnešního vydání magazínu Žena-in, je jasný. Nemá přece co skrývat, neboť nemá nic, co by ostatní neviděli. Souhlasíte s tímto názorem, který nás řadí tak trochu do výrobního pásu, anebo si myslíte, že jsme každý i fyzicky originál?


Jé, hele, nahá baba. A ty se taky obleč, ať tě neočumujou!" Takový normální večer v paneláku.

Nahota může být velmi příjemná. V létě přijdete z práce celé ulepené z cestování MHD. Co může být lepšího, než dát sprchu a pak si své nahé, ještě mokré tělo, rozložit na gauč. Otevřeným oknem proudí lehký vánek, který vás postupně osušuje. Jediným problémem by mohl být ten soused z protějšího okna.

Doma chodíme nazí většinou jen k večeru, když se chystáme do sprchy. Jinak mám raději na sobě aspoň něco lehkého. Svléknout se například ve sprchách, nebo v sauně před cizími lidmi, nemám nejmenší problém. Jednou jsme šli do saunového světa s kamarády. To už bylo pravda trochu horší, odhalit se před lidmi, které ještě mnohokrát uvidím. Ze začátku jsem měla tendence nenápadně se krýt, ale po pár minutách jsem si zvykla a už mi to vůbec nepřišlo.

Rozdíly v přístupu byly při bližším pohledu patrné v kabině. Chlapík v podivně prkenné pozici s nohama přes sebe a vedle něj druhý, s nohama široce rozkročenýma, neskrývajíc naprosto nic. Slečna, decentně krytá osuškou. Vedle ní dáma s tělem labužnicky rozloženým nasává horký vzduch se zavřenýma očima. Parta výrostků nic neřeší a spíš pokukuje po okolí. Manželský pár v naprosto uvolněném posedu se věnuje pouze vzájemnému masírování zad.

Každý z těch lidí přistupoval k nahotě trošku jinak, ale přirozeně. Já to beru tak, že nemám nic, co by ostatní ještě neviděli a musela to tedy skrývat.

Heligona

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nahota

Jaký je váš vztah k nahotě?

Své odpovědi posílejte do redakční pošty (viz níže). Mějte na paměti, že pokud chcete mít šanci vyhrát za svou odpověď dárek, musí být dlouhá nejméně jako tento odstavec. Rozvinout odpověď můžete například o váš osobní vztah k nahotě na nudapláži, doma, na veřejnosti... A co můžete získat? Na jednu přispěvatelku čeká v redakci jedinečný parfém WINDSCAPE FOR HIM. Ano, jak jste správně pochopily, je určen mužům - navoňte si tedy svého miláčka!

Reklama