Bulvár

Nemám co skrývat

Názor čtenářky Heligony na nahotu, která je tématem dnešního vydání magazínu Žena-in, je jasný. Nemá přece co skrývat, neboť nemá nic, co by ostatní neviděli. Souhlasíte s tímto názorem, který nás řadí tak trochu do výrobního pásu, anebo si myslíte, že jsme každý i fyzicky originál?


Jé, hele, nahá baba. A ty se taky obleč, ať tě neočumujou!" Takový normální večer v paneláku.

Nahota může být velmi příjemná. V létě přijdete z práce celé ulepené z cestování MHD. Co může být lepšího, než dát sprchu a pak si své nahé, ještě mokré tělo, rozložit na gauč. Otevřeným oknem proudí lehký vánek, který vás postupně osušuje. Jediným problémem by mohl být ten soused z protějšího okna.

Doma chodíme nazí většinou jen k večeru, když se chystáme do sprchy. Jinak mám raději na sobě aspoň něco lehkého. Svléknout se například ve sprchách, nebo v sauně před cizími lidmi, nemám nejmenší problém. Jednou jsme šli do saunového světa s kamarády. To už bylo pravda trochu horší, odhalit se před lidmi, které ještě mnohokrát uvidím. Ze začátku jsem měla tendence nenápadně se krýt, ale po pár minutách jsem si zvykla a už mi to vůbec nepřišlo.

Rozdíly v přístupu byly při bližším pohledu patrné v kabině. Chlapík v podivně prkenné pozici s nohama přes sebe a vedle něj druhý, s nohama široce rozkročenýma, neskrývajíc naprosto nic. Slečna, decentně krytá osuškou. Vedle ní dáma s tělem labužnicky rozloženým nasává horký vzduch se zavřenýma očima. Parta výrostků nic neřeší a spíš pokukuje po okolí. Manželský pár v naprosto uvolněném posedu se věnuje pouze vzájemnému masírování zad.

Každý z těch lidí přistupoval k nahotě trošku jinak, ale přirozeně. Já to beru tak, že nemám nic, co by ostatní ještě neviděli a musela to tedy skrývat.

Heligona

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Nahota

Jaký je váš vztah k nahotě?

Své odpovědi posílejte do redakční pošty (viz níže). Mějte na paměti, že pokud chcete mít šanci vyhrát za svou odpověď dárek, musí být dlouhá nejméně jako tento odstavec. Rozvinout odpověď můžete například o váš osobní vztah k nahotě na nudapláži, doma, na veřejnosti... A co můžete získat? Na jednu přispěvatelku čeká v redakci jedinečný parfém WINDSCAPE FOR HIM. Ano, jak jste správně pochopily, je určen mužům - navoňte si tedy svého miláčka!

   
25.08.2010 - Společnost - autor: Jakub D. Kočí

Komentáře:

 1. avatar
  [6] átéčko [*]

  Juana — #2 -- slušný člověk se nedívá a sprosťák mi nevadí.

  do kamene tesat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  superkarma: 0 25.08.2010, 17:35:56
 2. avatar
  [5] SStream [*]

  nemám ráda takové ty brutální giga sauny, které jsou většinou přídavným modulem aquaparků apod. Jednou jsem byla zatažena do něčeho takového v Německu a už nikdy více...  Do sauny tam totiž vlezou i lidi, kteří nemají tušení, o čem to je a čekají jen na to, až se někde někdo objeví nahý...  Oni se nedívali, oni zírali a slintali u toho. Bléééé. Společná sauna mi vůbec nevadí, nikdy se nikdo nechoval nevhodně a vždycky to bylo moc fajn přátelské či ryze neutrální posezení. Ovšem ze situace tam jsem zkrátka utíkala seč mi síly stačily..

  superkarma: 0 25.08.2010, 17:17:10
 3. avatar
  [4] ToraToraTora [*]

  Já mám problém se saunou. Já bych se tam z toho vedra vztekla

  superkarma: 0 25.08.2010, 15:43:50
 4. avatar
  [3] enka1 [*]

  Sml16Já zkrátka problém mám, ale souhlasím s tím, co píšeš.

  superkarma: 0 25.08.2010, 15:40:44
 5. avatar
  [2] Juana [*]

  Vzpomněla jsem si  na svoji vedoucí z turistického oddílu, když jsme se jako děti převlékaly u písečáku a ona se v klidu svlékala kousek od vody a konstatovala - slušný člověk se nedívá a sprosťák mi nevadí. Sml30  Podotýkám, že to byla paní narozená odhadem tak v roce 1940, spíš dřív.

  1. na komentář reaguje átéčko — #6
  superkarma: 0 25.08.2010, 15:25:28
 6. avatar
  [1] átéčko [*]

  Naprostá čirá pravda!Sml67Sml22

  superkarma: 0 25.08.2010, 15:08:58

Profil uživatele




Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení

Náš tip

Doporučujeme