Bulvár

Nelžete „Nehodičce“!

Krásné ráno, Míšo, byla jsem u Vás na výkladu tarotu a poznala jste, že mé vztahy jsou komplikované. Ano, jsem šířice zrozená ve štíru.

Tvrdí se, že se veškěré vlastnosti štíra po 30-tce zdvojnásobují. Mohu potvrdit, že je to pravda. Jsem štír se vším negativním i pozitivním. Nezapomínám křivdu, či když mi někdo někdy ublížil.

Je i pravdou, že umím bodnout dost ošklivě tím co řeknu a kdy to řeknu. Poznala jsem když mě manžel podvedl - ještě než cokoliv prasklo a já měla důkaz. Vycítila jsem to. Poznala jsem kdy mi lže i když jsem ho jen slyšela v telefonu - prozradil to můj pocit a nějaká intuice v mé hlavě, která říkala to není pravda.

Vycítím když má přijít špatná zpráva a poznám i v jakém směru .... chvílema mám pocit, že vše špatné si snad přivolávám sama. Miluju sex se vším co k tomu patří. Mám ráda vše tajemné, věřím v "něco". Jsem velmi komplikovaná a v sobě samé se kolikrát nevyznám. Jen s jednou věcí mám problém - neveřím si. Přeju si být a snažím se i o to šedou myškou někde v  zadu. Nevyčnívat z řady, nepoutat k sobě pozornost. I když mi zatím každý řekl, že mám neskutečný pohled .... Nevím, když se kouknu do zrcadla´vidím obyčejnou ženskou s hnědýma očima -)))
Monika

PS: ve výkladu jste se trochu spletla a vlastně nespletla. Řekla jste že mi práce na kterou jsem dělala pohovor nevyjde, ale když jsme se ptali na vztah mě a toho muže - řekla jste že budeme něco spolu mít a že to vzejde ze společné práce.

Tak Míšo - tu práci mám. Na výkladu jsem byla ve středu 4.11.2009. Monika (nehodicka)

Pozn.red.: Text nebyl redakčně upraven

Ahoj, jsem moc ráda, že Ti to vyšlo. Patrně Ti ji dal z osobních důvodů. Myslím, že jsem Ti to i říkala, „že možná by pro Tebe i místo vytvořil“. O důvod víc necítit se jako šedá myška. Vždyť podívaj sama, co s těmi chlapy děláš. I když, Moniko, skromnost je nádherná vlastnost. Zvlášť u kásné ženy, kterou jsi. (Ale moc skromnosti také škodí.) Přeji hodně štěstí. Míša. P.S.: Na Tebe se nedá zapomenout. :-)

Jestli máte k dnešnímu tématu co říci, pište své postřehy na redakce@zena-in.cz.

   
13.11.2009 - Blog redakce - autor: Michaela Kudláčková

Komentáře:

 1. [2] Nestyda [*]

  Moniko, právě štíří pohled prozradí Štíra. Váš pohled je NÁDHERNÝ, plný vášně, lásky... okouzlující... MAGICKÝ... Váš pohled je jako pohled ostříže, nic Vám neujde. Rozhodně nehodnoť sebe podle toho, co vidíš v zrcadle. Cožpak sami sebe dovedeme ocenit? Věř svému okolí, to Tě vidí takovou jaká jsi... Krásnou s přitažlivým pohledem Sml16

  superkarma: 0 13.11.2009, 14:39:32
 2. avatar
  [1] enka1 [*]

  Nič si z toho něrob. Poznala jsem to i já. Zahnul mi s hnědookou štířicíSml16.

  superkarma: 0 13.11.2009, 10:00:46

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme