.

Nekupujte vánoční dárky! Vyrobte je u HappyFoto ze svých vlastních fotek!

Dárky

Nekupujte vánoční dárky! Vyrobte je u HappyFoto ze svých vlastních fotek!

Lámete si hlavu s vánočními dárky? Potěšte své blízké něčím originálním a osobním: proberte své fotografie a vyrobte z nich fotodárky.

Happyfoto

HappyfotoVykouzlit úsměv na tváři obdarovaného, to je Ježíškův úkol. Mamince přinese fotoknihu, tatínkovi fotokalendář, babičce magický hrneček, na kterém se objeví vaše fotografie, když si zaleje čaj horkou vodou. Nebo skleněné hodiny do kuchyně, ze kterých se na ni budou smát její vnoučata.  A dědovi může Ježíšek nadělit třeba plátno s fotkou celé rodiny napnuté na dřevěném rámu nebo těžítko na stůl ve tvaru koule, ve které přes fotku sněží...

HappyfotoNebojte se, máme to vyzkoušené, fotodárek zvládne vytvořit i osmileté dítě. Potřebujete jen počítač, v něm uložené fotografie a přístup k internetu. Ze stránek www.happyfoto.cz si zdarma stáhnete program HF Designer a hned se pustíte do zábavné práce.

Nejkrásnějším dárkem je určitě fotokniha, v nabídce HappyFoHappyfototo například i fotokniha deLUXE, kterou HappyFoto netiskne, ale vyvolává tradiční metodou na fotopapír prémiové kvality. Takovou kvalitní kapesní dvacetistránkovou fotoknihu deLUXE pořídíte překvapivě už od 199 Kč.

Kromě fotoknih různých velikostí a vazeb můžete vyrobit nástěnný, stolní nebo plánovací fotokalendář, fotokoláž, fotoplátno, obyčejný nebo magický hrneček, pivní korbel, Happyfotokasičku, podložku pod myš, puzzle, pexeso, tričko, zástěru nebo třeba polštářek. Program vám napoví, jak který dárek vytvořit, a dovede vás až k objednání. Pak už stačí jen čekat na pošťáka, který dárky přinese.

HappyfotoNeváhejte, vyberte nejkrásnější fotografie, stáhněte si ze stránek www.happyfoto.cz program HF Designer a vytvořte originální vánoční dárky.

   
15.11.2013 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme