Partner už vás tolik nemiluje? Ohlíží se na ulici za každou sukní? Snadná pomoc. Pořiďte si „superparfém“ s vůní ženských genitálií. Vynalézavost kosmetických firem nezná mezí. Německá společnost Vivaeros Special Products přichází na trh s parfémem s příznačným názvem Vulva Originál s vůní ženských genitálií. Pokud si jej žena aplikuje na tělo, partner jí prý neodolá.

Parfém je směsí přírodních aromat, jejichž kompozice věrně kopíruje dráždivou vůni vaginy. Aplikuje se nejčastěji na zápěstí nebo roztírá na prokrvená místa na těle. Pro muže je jemný odér neodolatelný a vzrušuje je prý spolehlivěji než feromony.

Podle autorů je voňavá směs dílem evropských odborníků, kteří se snažili přijít na trh s erotikou s něčím, co by zaměstnalo nejen zrak, sluch či hmat, ale především čich. Ale to není všechno. Výzkumný tým z Vivaeros již naznačil, že další dvě vaginální vůně se již brzy objeví na pultech. Vulva Original brzy doplní dvě novinky - Vulva Eighteen a Vulva Exotic.

Více na Ženě-in ZDE.

Používáte nějaká dráždidla, kterými partnera zaručeně „rozrajcujete“? Víte, co jsou feromony? Koupila byste si některý z parfémů Vulva?

Reklama