Zdraví

Nekoupejte se ve zlatě, ale v ovsu

oveskaMít pleť jako ze sametu je deviza, za kterou mnohé ženy platí kosmetickým koncernům a salonům neuvěřitelné částky.  My pro vás ale máme daleko jednodušší řešení. Vyzkoušejte ovesnou koupel celého těla, která je na trhu jak ve formě pro dospělé, tak pro děti.

Ovesná koupel je zcela přírodní produkt, který obsahuje pouze speciálně upravený a tepelně ošetřený ovesný extrakt. Nemáte se čeho bát. Použití ovesných koupelí má velice dlouhou historii potvrzenou dlouholetými zkušenostmi našich předků a doloženou vědeckými studiemi ústavů ze všech částí světa. Výborně funguje na normální zdravou pleť, ale štěstí mají i ti, které trápí různé potíže. Pomáhá při svědění kůže, uklidňuje při jejím podráždění. Jste poštípaní od komárů nebo jste svedli nerovný boj s vosami? Ponořte se do balzámu z ovsa. Pokožka se vám uklidní, zvláční a hydratuje, otoky zmizí a vaše kůže bude mimořádně hladká a jemná.

Pro jakou pleť se koupel hodí?

1.  Pro jemnou a citlivou pokožku
2.  Pro velmi suchou a atopickou pleť
3.  Regeneruje, zvláčňuje a zklidňuje
4.  Ulevuje od svědění a podráždění
5.  K podpůrnému ošetření pokožky 

Návod k použití       

Obsah sáčku pomalu vsypávejte do proudu vody tekoucí do vany, nechte několik minut rozpustit a v této vodě se koupejte asi 20 minut. Po koupeli se bez oplachování osušte.

Obsah balení stačí na 3 koupele.

Upozornění

Chraňte oči! Pozor na nebezpečí uklouznutí jak ve vaně, tak při vystupování ven, používejte protiskluzovou podložku! Skladujte při teplotě do 25 °C a relativní vlhkosti vzduchu do 75 %.

Varianta pro děti je ještě lepší

Ovesná koupel pro děti se velmi osvědčila v léčebnách a lázních proti atopickému ekzému, lupénce, akné, suché pokožce a jiným dermatitidám. V současné době je oves součástí léčebných kůr v lázních Luhačovice, Lipová, Kynžvart, Poděbrady a další. Ovesná koupel se zde aplikuje pravidelně 3x týdně po dobu 4-6 týdnů. A s výbornými výsledky!

Na ovesnou koupel pro děti byla provedena studie kožní snášenlivosti. Výsledky studie potvrzují velmi dobrou snášenlivost a výrazné zlepšení stavu suché a atopické kůže. Ovesnou koupel doporučují dětští odborní lékaři z oboru dermatologie.

Kdy dětem pomáhá ovesná koupel?

 • při velmi suché a atopické pleti,
 • regeneruje, zvláčňuje a zklidňuje,
 • ulevuje od svědění a podráždění,
 • k podpůrnému ošetření pokožky,
 • při bodnutí hmyzem.

Návod k přípravě

Je skoro stejný jako u dospělých. Obsah sáčku vsypeme do vany s vodou o teplotě 37 °C. V proudu vody nebo mícháním jej necháme rozpustit. Optimální doba koupele je 20 minut. Po koupeli se pokožka bez oplachování osuší, poté je vhodné ponechat dítě 10 minut v zábalu. Při rozsáhlejších formách ekzému a výrazném svědění můžeme přidat do koupele ještě oleje nebo olejové přísady jako jsou olivový olej, slunečnicový olej, Balneum Hermal, Linola-Fett atd.

Obsah balení stačí na šest koupelí.

Výrobek můžete zakoupit v lékárnách nebo na internetu prostřednictvím: www.obchod-zdravi.cz a to přímo zde:

http://www.obchod-zdravi.cz/ovesna-koupel-asp-3-sacky-po-50-g-i1664/

Další informace o Ovesné koupeli najdete také na stránkách www.aspczech.cz a to přímo zde: http://www.aspczech.cz/page/3238.ovesna-koupel/

   
13.10.2009 - Zdraví - autor: Komerční článek

Komentáře:

 1. avatar
  [5] karamelka [*]

  pred casom sem davala misa navod na ovesny kupel home made. ja by som to aj vyskusala, ale bojim sa toho, co mi po nom vo vani ostane:-(

  superkarma: 0 14.10.2009, 15:00:34
 2. avatar
  [4] Eva_CZ [*]

  schnaxy — #1 muj mladsi syn mel taky ekzem, mazala jsem modrou indulonou, vyhojeno! Otruby - to mi nikdo tenkrat neporadil.

  superkarma: 0 13.10.2009, 18:20:47
 3. avatar
  [3] fructia [*]

  Před pár dny jsem si koupila u Rochera bio ovesné mýdlo - je perfektní. Po koupání se už nemusím mazat, pokožka je nádherně jemná.

  superkarma: 0 13.10.2009, 09:51:20
 4. avatar
  [2] alpina [*]

  jj, bába Radnická - to byl anděl!Sml67

  superkarma: 0 13.10.2009, 09:47:49
 5. [1] schnaxy [*]

  Když byla moje holčička malá,měla dětský ekzém.Byla jsem ztoho hodně neštastná a mazala jsem ji to různými mastičkami od dětského lékaře.Pomohlo ji to na chvíli a potom se to opět objevilo.Od tchýně jsme se dozvěděli, že v Radnici u Rokycan žije velmi uznávaná bába kořenářka pí.Kamenická.Sjednala mi u ní návštěvu ,ona malou prohlédla a předepsala mi pro moji holčičku ovesnou a votrubou koupel, nic víc.V duchu jsem si myslela,tak to ji tak pomůže,zbytečná cesta a ztráta času.Dala nám pytel votrub a ovsu a měli jsme ji koupat dvakrát denně.Musím říct,že po měsící holčičce všechno zmizelo a já děkovala v duchu každý den pí.Kamecnické za  levné uzdravení mé holčičky.Je to už mnoho let zpátky.Sml25Sml25Sml25

  1. na komentář reaguje Eva_Fl — #4
  superkarma: 0 13.10.2009, 08:38:16

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme