Zdraví

Nekonečný porod

Ahojky, mám za sebou dva porody a dá se říct, že měly hodně společného.
 
Když jsem rodila poprvé před třemi roky, tak jsem se na porod strašně těšila. V těhotenství jsem strašně přibrala a už jsem se nemohla dočkat až to shodím. Porod byl takovým malým vysvobozením. Přenášela jsem, ale oni čekali tak dlouho, dokud se mi nezkazila plodová voda a pak honem honem.
 
Porod mi vyvolávali. Ráno v osm jsem si lehla na porodní sál a malou jsem odrodila v půl deváté večer. Celý den kolem mě maminy rodily a já z toho byla pěkně vyděšená. Veškerý bolesti mi šly do zad a já myslela, že umřu. Když se malá narodila, tak jsem jí slibovala, že bude jedináček, že tohle znovu zažít nechci.

Během chvilky se to škaredé začalo vytrácet a já se těšila z dcerušky, a protože jsem si vždy přála dvě děti, a to co nejdřív po sobě, tak po půl roce jsme na tom začali pracovat.
 
Když bylo malé 19 měsíců, rodila jsem podruhé. Opět mi porod vyvolávali, a tentokrát jsem tam ležela od osmi do půl desáté. Bolesti jsem skoro neměla, ale bylo to nekonečné. V devět večer mi štípli vodu a pak to šlo strašně rychle, v půl desátý byla malá na světě. Ta půlhodinka byla tou nejdelší v mém životě.
 
Pravdou je, že každá bolest přejde při pohledu na to miminko, ale nechtěla bych takové bolesti prožívat příliš často. :-) Pa pa
 
Jana
-------------
 
Naprosto s Tebou souhlasím... Člověk pak vzpomíná jen na to hezké... a tak to má být.
   
28.04.2005 - Zdraví - autor: Čtenářský příběh

Komentáře:

  1. avatar
    [2] svetluszka [*]

    Já bych mohla jenom všem holkám popřát porody jako jsem měla já. Obě děti na vyvolání, jako přes kopírák. Píchli mi vodu , dali kapačku a za 3 hodiny jsem už s manželem obtelefonovávala rodinu. A první porod , před lety, to snad bylo ještě rychlejší...pamatuju si, že jsem stihla na pokoji dopolední svačinu.

    superkarma: 0 28.04.2005, 22:34:02

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme