Zdraví

Nekompromisní a zároveň šetrné odstranění vší pomocí přípravků Paranit

Téměř každý rodič se občas potýká s nepříjemností jménem vši. Ačkoli neexistují přesné statistiky, se zavšivením neboli pedikulózou v různých českých okresech bojuje ročně až 20 % všech dětí v předškolním či školním věku, což je zhruba půl milionu dětí. Málokdo ví, že vším jde i předejít. Mezi účinné přípravky proti vším patří například klinicky testované produkty značky Paranit, které parazity odstraní do 15 minut.

ParanitStížností na výskyt vší každým rokem přibývá. Obzvláště v dětském kolektivu je jejich přenos velmi rychlý. Dříve panovaly fámy, že vším se daří ve špinavém prostředí. Není to však pravda, vši mohou napadnout každého bez rozdílu, ani dobré hygienické návyky nepomohou. V současné době existuje nepřeberné množství přípravků na odstraňování vší, ne každý však funguje, neboť i organismus těchto parazitů se postupně mění a přizpůsobuje prostředí. Vši se stávají odolnějšími a zbavit se jich je čím dál těžší. Řada odvšivovacích přípravků Paranit proto přišla s inovativním složením na olejové bázi, díky kterému může nabídnout 100% účinek. K dostání je sprej, šampon a senzitivní lotion, přičemž Paranit sprej patří mezi nejúčinnější, protože neobsahuje insekticidy a tvoří jej primárně bílé minerální oleje a dimethicone. Po nanesení přípravku tak dojde u vší k asfyxii (udušení) a u hnid k dehydrataci (vyschnutí). Přidané esenciální oleje mají zklidňující účinky a zmírňují podráždění jemné pokožky na hlavě. Tím se eliminují nepříjemné pocity a méně hrozí rozškrábání kůže.

Všechny přípravky Paranit mají klinicky prokazatelný účinek a tím se řadí mezi špičku v odstraňování vší. Za vše mluví nejen tisíce spokojených maminek, ale také fakt, že produkty Paranit jsou nejprodávanějšími přípravky proti vším nejen v Čechách ale i na většině území Evropy.

Desatero „Jak na vši, aneb efektivní zničení nepříjemných parazitů“

1. Jakmile u svého potomka vši objevíte, okamžitě informujte všechna místa, kde se dítě běžně pohybuje.

2. Několikadenní izolací dítěte zabráníte šíření mezi další děti.

3. Začněte ihned používat vhodné a osvědčené přípravky proti vším.

4. Podle věku a zdravotního stavu zvolte vhodný typ léčby. (např.: Paranit Sensitive lze použít již
u půlročních dětí)

5. Po aplikaci odvšivovacího přípravku odstraňte všechny mrtvé vši i hnidy. Použijte speciální odvšivovací kartáč a zbylá vajíčka, která kartáč nezachytil, odstraňte ručně.

6. Během prvních dnů si vlasy myjte pravidelně, minimálně obden.

7. Řiďte se pokyny pro použití a věnujte důkladnou pozornost příbalovému letáku.

8. Prohlédněte sebe i další členy rodiny. V době odvšivování používejte repelentní přípravky, které vás ochrání před vší invazí. (např.: Paranit Preventivní sprej)

9. Vši nesnášejí vysoké teplo, proto veškeré oblečení i ložní prádlo, s kterým bylo dítě s pedikulózou ve styku, vyperte minimálně na šedesát stupňů a vyžehlete.

10. Buďte trpěliví. Myjte, vyčesávejte, hledejte. Jen tak se vší zbavíte nadobro.

Řada Paranit aktuálně nabízí:

Paranit

 

Více informací na: www.omega-pharma.cz/znacky/paranit/

Paranit

   
04.09.2014 - Zdraví - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?
Anketa pro maminky

Náš tip

Doporučujeme