píše čtenářka s nickem Kytinkak. Dříve pracovala na směny a vyhovovalo jí to, ale peníze rozhodly a přešla na jinou práci, kde je také spokojená. Má fajn šéfa, který neprudí, protože ví, že je na ni spolehnutí

Přeji krásné ráno všem žen-inkám i tobě Danuš. Asi 24 let jsem dělala turnusovou službu, denní a noční. Teď 5 rokem dělám 8čky, ale stejně se mi po turnuse stýská. Bylo více času, mohla jsem cestovat. Teď si musím na všechno brát dovču.

Ale zase rozhodly finance. Mám o polovinu více, než dříve, což rozhodlo. Má pracovní doba je úžasná. Já si nestěžuji, protože nikdo mě nehlídá, abych byla v práci na 6 a musela odejít na 14 hodinu. Můj vedoucí je takový, že nám od začátku stanovil pravidla, tak se jich držíme.

Nechce, aby se o nás mluvilo, a nechce, abychom měli nějaké problémy. Jak si svou práci rozvrhneme a budeme dělat, je jen na nás. Ale musí být hotová, v pořádku a bez problémů. Takže se všichni držíme jeho rad a on zase po nás nechce, abychom byly striktně v práci, jak máme dané smlouvou.

Je fakt, že občas mi vyjde uzávěrka na sobotu nebo neděli a to mi nikdo nezaplatí, tak si to zase mohu vybrat, kdy já potřebuji. To samé, když musím dělat práci přes čas, hodiny nám podnik neplatí, tak si hodiny vyberu podle sebe. A jestli přijdu do práce na sedmou, tak přijdu na sedmou. Vedoucí ví, že si svou práci udělám.

Takže já jsem opravdu spokojená jak s prací, tak s pracovní dobou. Holt někdy si máknu, jindy mám zase klid. A to je na mé práci perfektní. Ještě mám fajn, pokud jsem nemocná, že mám umožnění pracovat přes VPN z domu. Kolikrát by si člověk vzal neschopenku, a já si dva tři dny poležím a pak si to v klidu z domu udělám. Což je další plus mé práce. Na váš magazín samozřejmě hned ráno kouknu, udělám si soutěže, přečtu nový článek a občas i já přispěji. Průběžně si myslím, že to zvládám.

Takže má práce je hezká a pracovní doba ještě hezčí.

Všem přeji takového šéfa jako mám já, i když také někdy nadávám, ale to by jináč ani nešlo.

Kytinkak

Milá Kytinkak, mít dobrého šéfa je k nezaplacení

Text nebyl redakčně upraven

Reklama