Čtenářka Turkmichaela miluje lenošení a posílá vám svou představu ideálně prolenošeného dne. Venku prší, ona se válí v posteli, o vše se stará přítel. Díky Turkmichaelo za příjemnou představu…

Já lenošení zkrátka miluju. Nejlépe se mi lenoší, když venku prší, to pak ani nemám výčitky, že místo mé siesty jsem mohla být venku. Někdy si zkrátka dělám takový ,,pyžámkový den'' kdy si na sobě nechám pyžamo, udělám si kafíčko, zakousnu to něčím dobrým a pak zkrátka se válím v posteli a odpočívám. Zapomenu na všechny povinnosti, které přesunu až na druhý den.

Já si myslím, že takové to lenošení, když je škaredé počasí, určitě není proflákaný den.

Můj ideální prolenošený den by vypadal asi takto: Ležela bych na obrovské posteli s hromadami polštářů, můj přítel by mi přinesl snídani do postele a ukuchtil by i oběd. Já bych se mezitím jen tak válela, meditovala a odpočívala. Nikdo by mě u toho nerušil, protože bychom měly vyplý i domovní zvonek a telefon. Po skončení mého prolenošeného dne, bychom si to s přítelem samozřejmě vyměnili a další den by měl nárok na lenošení On.

Největší lenoch, kterého znám je určitě moje sestra, která je v tomhle už od malička naprosto hrozná a klidně jen tak v posteli lenoší třeba do oběda a potom vaří, uklízí atd. až na poslední chvíli.

Turkmichaela
Text nebyl redakčně upraven


Umíte lenošit?

  • Jak nejraději lenošíte?
  • Umíte proflákat celý den?
  • Toužíte po lenošení a nemůžete?
  • A když si představíte prolenošený den, jak by vypadal?
  • Znáte nějakého lenocha?

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás odměním. Knihami „Bratři sestry a jiná neštěstí“ od autorky Václavy Moravcové, kočičí krimi „Kočka s houslemi“ od Lydie Adamson a Diářem na rok 2013 s citáty Paula Coelho nazvané „Proměny“. To abyste si čas na lenošení mohly naplánovat.

Reklama