Nejen jako jedno zvíře si během dne připadá čtenářka Peggy89. Když jde na nákup, ráda by byla stonožkou, před tchyní si připadá jako kráva a touží být lvicí... Hádejte, v jaké zvíře by se ráda proměnila před zimou?

Krásný vní příspěvek k dnešnímu tématu zaslala čtenářka Peggy89...


Jaké zvíře bych chtěla být? Někdy by nebylo špatné být černou vdovou a mému drahému ihned po páření zakroutit krkem :-). Někdy bych zase potřebovala být stonožkou a mít 100 noh nebo spíše rukou, to když jdu s malým na větší nákup - na zádech batoh v ruce tašku, do druhé ruky mi malý dá nějakou hračku, pak ať mu podržím láhev s čajem a k tomu všemu ať ho vezmu. Někdy si zase připadám jako kráva, to když jdu do obchodu a mezitím do našeho pokoje vleze tchyně a přestele mi postel, protože já to udělala špatně. To mám potom po návratu chuť proměnit se ve lvici a skočit po ní jako po nějaké gazele. Po dobrém obědu si někdy připadám jako prase. Při koupání se synem, se změníme v rybičky a vytopíme celou koupelnu. Na večer jsem někdy utahaná jako malé kotě, ale i přes to se večer měním v pořádnou tygřici. Když hledám práci tak jsem asi jako šedá myš jelikož mě nikdo nechce zaměstnat. To pak mám chuť proměnit se v holuba a na vše se z velké výšky vy***. Teď bych, ale chtěla být vlaštovkou a odletět na zimu někam do teplých krajů nebo alespoň medvědem a prospat ji celou zimním spánkem.

Peggy89

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. 10. 2013: Zvíře, co vám sedí

  • Jaké byste chtěla být zvíře?
  • Říká vám partner či kamarádi nějakou zvířecí přezdívkou?

Zamyslete se nad tím, jakým byste chtěla být zvířetem. A zamyslete se i nad tím, proč právě jím? Pokud máte nějakou zvířecí přezdívku, popřemýšlejte, jak moc k vám sedí? Můžete mi také napsat, jak jste k ní přišla? Své příspěvky na toto téma mi posílejte nejpozději ve středu 30.10.2013 do 15.00 hodin na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na pěkný dárek: stylový termohrnek KAKA (báječně se hodí třeba na ranní procházku se psem) a knížku 80 dní: Barvy smyslnosti. Ten dostane jedna z přispěvatelek, jejíž příspěvek uveřejním.

obal

Trilogie 80 DNÍ je barvitý provokativní příběh erotické touhy, smyslnosti a naplnění. Rozešla by se mladá žena s přitažlivým, slušně situovaným mužem, který už možná pomýšlí na založení rodiny? Patrně ne. Summer se však nedá vtěsnat do navyklých přihrádek, chce najít sama sebe a touží po partnerovi, jenž ji přijme celou i s její submisivní smyslností. Hudba totiž této houslistce k erotickému naplnění nestačí. Když jí výtržníci v metru zničí housle, překvapivě ji osloví neznámý muž, kterého fascinuje její rudovlasý zjev. Nabídne jí nové, drahé housle pod podmínkou, že mu zahraje nahá.
Chemie mezi Summer a Dominikem všechno zařídí po svém a rozvine divoký příběh žádostivosti plný úskalí a prudkých zvratů, v němž žena postupně odhazuje zábrany, aby prozkoumala nejvzdálenější končiny svého já. Honba za slastí si ale žádá svou daň z bolesti a vztah vyrostlý z vášně a netradičního sexu přináší problémy. Má budoucnost, anebo potrvá jen pár týdnů?

Reklama