Svěřuje se nám čtenářka Leona, která jako první napsala na téma „Brýle“. Jsem ráda, že zrovna první příspěvek začíná takto optimisticky. Přečtěte si, jak to vidí žena, která by bez brýlí nedala ani ránu.

V brýlích se sama sobě líbím víc, než bez nich

Milá redakce a ženy-in. Dnešním tématem jste se mi přesně trefili do gusta. Patřím totiž mezi typy, které kolem optiky neprojdou bez povšimnutí, Na brýlích ujíždím a jsem jejich velkou „sběratelkou“. Už ani nevím, kolik peněz jsem za ně utratila, ale celkem běžně to bývají sumy kolem deseti tisíc. Možná si myslíte, že jsem cvok, ale každý má něco. Někdo utrácí za boty, jiný za kabelky a hadříky, já za brýle.

Nejvíce mě uchvacují extravagantní a opravdu originální kousky od návrháře Alena Mikliho. Patří k těm luxusnějším, a opravdu hodně drahým, ale když si je nasadíte, máte prostě šmrnc. Kromě toho také (takřka) jistotu, že v podobných brýlích nikoho dalšího nepotkáte.

Takové brýle si samozřejmě nemůžu dovolit každý rok, to bych finančně vykrvácela, ale přiznám se, že vždycky čekám na slevy a pak jsem k neudržení.

Jenomže já si svou „úchylku“ omlouvám tím, že pracuji hodně s lidmi a dobrý vzhled je pro mě  důležitý.

Kvalitní brýle jsou pro mě jako pro muže kvalitní a drahé hodinky, takže si tento luxus občas dopřeju.

Bez brýlí se cítím jako šedá myš, s brýlemi jako sebevědomá dáma.

Vaše s radostí „obrýlená“ čtenářka Leona

Milá Leono, tuhle značku znám taky, ale chodím okolo ní jako mlsný pes. Ale ty ceny mě odrazují.Navíc jsem „hrozná“ a jakmile jsou v obroučkách dioptrická skla, nové brýle se mi tak nějak přestanou líbit.

A co vy, milé ženy-in? Napíšete nám také něco o svých brýlích? Máte, nebo měla jste s nimi spíš radosti, nebo strasti? Jak vám bylo, když jste si nasadila své první brýle? Je to už hodně dlouho, nebo teprve nedávno? Berete své brýle jako nutné zlo, nebo jste je vzala na milost jeko pěkný módní doplněk?

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama