Vztahy

Někdo myje nádobí, někdo zase vanu

Hezký večer, Radime.

Tvoje kamarádka z tvého dnešního článku mi připomněla moji kamarádku. Ta má velmi podobnou fintu (byť vyžadující aktivnějšího manžela, pohybujícího se bytem, ne jen sedícího před televizí :-) ..) - pokud se její muž nějak zadrhne a pár dní stávkuje, začne mýt vanu. Taky jen v tričku a kalhotkách. A myje, velmi důkladně, až jde kolem (či vstoupí do koupelny) manžel. A je to. Nezabere-li vana, lze prý ještě zkusit luxovat hluboko pod skříňkami a pod postelí. Nevyzkoušeno - znám jen z doslechu! :-)

Tak mě napadá, že kdysi dávno mohlo být v chaloupkách docela veselo, pokud muž navrátivši se z pole zřel svou ženu v kleku, drhnoucí podlahu. :-) Pokud se tedy kolem nebatolilo hejno capartů... což asi batolilo, takže nic. :-)

A.... co působí na mne, čemu neodolám? To neprozradím. :-) I elfos může mít svá malá tajemství..

elfos


Dobrý večer,

tak neprozradíte. Co se dá dělat, budeme si to muset představovat. A to dopadne daleko hůře, než kdybyste nám to řekla sama.:-) Ale jak chcete. Jinak vana říkáte? to už spíš ona v ní s lahví vína a vyčesanými vlasy... To by bylo něco!:-)

Co platí na chlapa u vás doma? Vana nebo něco jiného? Redakce@zena-in.cz!

   
23.05.2007 - Láska a vztahy - autor: Richard Klíčník

Komentáře:

  1. avatar
    [1] OlgaMarie [*]

    Potkala jsem kdysi spolužačku,měla ruku v sádře a na otázku,co vyváděla, mi řekla,že se rozvedla.V souvislosti se zmiňovaným rozvodem,jsem si pomyslela něco o rvačce.Ale omyl!Zůstali ve společném bytě,dodržovali domluvená pravidla,myla vanu a...Uklouzla , přepadla do vany a ve špitále se na otázku,jak se jí to stalo,málem tak zamotala,že ošetřující lékař chtěl podat oznámení o ošetření zbité ženy. Musela s čistou pravdou ven.znovu se vzali a jsou spolu dosud.Asi 30 let.

    superkarma: 0 24.05.2007, 07:21:13

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme