Bulvár

Nekalé prodejní triky

A ještě jeden příspěvek od čtenářky s nickem janulaostrava. Tentokrát z jiného soudku. Nic není staršího, než včerejší noviny. Myslíte, že se to vztahuje i na prošlý časopis? To se dočtete v této novince.

Dnes jsem v obchodě narazila na časopis, který běžně nekupuji. Časopis byl zabalen do sáčku, na kterém byla výrazná samolepka: Dárek: časopis zdarma! A právě ta samolepka mě přiměla časopis vzít do ruky. Stál 30 korun, což v dnešní době patří spíše do té nižší cenové hladiny, a hlavně zpoza časopisu vykukoval kousíček „bonusového“ časopisu, který byl jednou tak hrubý a na lesklém voskovaném papíru se skvěla cena 60 korun.

Já ho ale mohla mít zcela zdarma k časopisu za pouhých 30 kaček! No, hádejte, samozřejmě tento „dobrý kup“ zaujal místo v mém nákupním vozíku. Doma jsem u čerstvě uvařené kávy balíček s chutí otevřela. Prolistovala jsem koupený časopis, opravdu v něm moc zajímavého nebylo, a vrhla se k „dárečku“.

Až nyní jsem si všimla data na časopisu: podzim 2009! Ale alespoň jsem si prohlédla módu, kterou jsme nosili předloni na konci roku, vyluštila si křížovku, s kterou jsem měla šanci vyhrát lákavý kosmetický balíček... Pokud bych ale znění tajenky zaslala do konce října 2009! Taky jsem si mohla připomenout televizní program z předloňského září.

A nejlepší nakonec: Poslední dvě strany patřily velkému podrobnému horoskopu, v kterém jsem se mohla dozvědět, co mě čeká v září, říjnu a listopadu, ovšem toho předloňského roku 2009. Přesto jsem si horoskop ze srandy přečetla. Nabádal mě k opatrnosti ve sportu, mohlo by dojít k úrazu. Jó, to kdybych předloni věděla, když jsem si na horách škaredě podvrtla koleno...

Časopis mě přesvědčil, že dnes se dá prodat opravdu všechno. Stačí to jen pěkně zabalit, opatřit barevnou samolepkou, on už se někdo důvěřivý chytí...!

S pozdravem Vaše čtenářka janulaostrava

Časopis jako bonus k druhému časopisu zdarma bývá vždycky prošlý

Také by vás to naštavlo, milé ženy-in? Už jste se někdy s takovým „dárkem“ někdy setkala?Nebo vás taková „maličkost“ nedokáže rozhodit a trápíte se něčím mnohem závažnějším?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

   
04.10.2011 - Příběhy - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [8] peetrax [*]

  A co je na tom nekalého? Ten časopis k tomu byl zdarma, ne? Sml80

  superkarma: 0 04.10.2011, 17:21:02
 2. [7] Avima [*]

  Za nekalé prodejní triky považuji i to, když u nás v sámošce COOP mají v regále jinou cenu, než kterou účtují u pokladny. Když jsem se ozvala, bylo mi pokladní řečeno,že nestihli cenu vyměnit za novou, samozřejmě, že byla účtována ta vyšší.  

  superkarma: 0 04.10.2011, 16:23:19
 3. avatar
  [6] Dante Alighieri [*]

  Nad tímhle jsem se nepozastavolala nikdy, ani když jsem to viděla poprvé. Stejně mě zajímá vždycky jen ten časopis, co si kupuju, takže je mi úplně jedno, že ten bonusový je starý.

  superkarma: 0 04.10.2011, 12:54:14
 4. avatar
  [5] casspy [*]

  Abych byla upřímná nikdy jsem se nesetkala s tím, aby bonusový časopis byl aktuální. Vždycky je prošlý. Zbylé časopisy, které se neprodali, přidají k současným. Příjde mi to logické a taky jako skvělý nápad. Ráda prolistovávám ve starých i nových číslech. Kromě toho ta cena je parádní.

  superkarma: 0 04.10.2011, 12:34:36
 5. [4] Ei.lin [*]

  Já se s druhým časopisem jakože bonusem setkávám čas od času v Betynce nebo v Praktický ženě, cenu časopisu nového nezvýší a ten bych koupila stejně, tak co... většinou ty "dárečkový" jen zběžně prolistuju a nechám dětem na trhání, (momentálně už skoro měsíc trhaj nějakej jarní INstyle) ale jednou jsem takhle získala starší speciál Kreativu o tvoření z papíru, takže ten mám schovanej;).

  superkarma: 0 04.10.2011, 11:56:25
 6. avatar
  [3] átéčko [*]

  Ke slovenskmu časopisu Eva, býbal zdarma i Adam. ----neprošlý!!!

  superkarma: 0 04.10.2011, 11:47:31
 7. avatar
  [2] delfi.na [*]

  aspoň jsi zjistila, že horoskopy se někdy trefí Sml30

  superkarma: 0 04.10.2011, 11:42:20
 8. [1] sludka [*]

  Bohužel už jsem se taky spálila. Od té doby už tyto časopisy nekuji.

  Obchodníci a zejména ty co říkají u nás si vyděláte až 30 000,-Kč měsíci neberu. Většinou od Vás vyberou částku a nemalou a tím to končí.Sml68

  superkarma: 0 04.10.2011, 11:42:19

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa na téma osteoporóza
Anketa na téma: Zubní zdraví

Náš tip

Doporučujeme