A ještě jeden příspěvek od čtenářky s nickem janulaostrava. Tentokrát z jiného soudku. Nic není staršího, než včerejší noviny. Myslíte, že se to vztahuje i na prošlý časopis? To se dočtete v této novince.

Dnes jsem v obchodě narazila na časopis, který běžně nekupuji. Časopis byl zabalen do sáčku, na kterém byla výrazná samolepka: Dárek: časopis zdarma! A právě ta samolepka mě přiměla časopis vzít do ruky. Stál 30 korun, což v dnešní době patří spíše do té nižší cenové hladiny, a hlavně zpoza časopisu vykukoval kousíček „bonusového“ časopisu, který byl jednou tak hrubý a na lesklém voskovaném papíru se skvěla cena 60 korun.

Já ho ale mohla mít zcela zdarma k časopisu za pouhých 30 kaček! No, hádejte, samozřejmě tento „dobrý kup“ zaujal místo v mém nákupním vozíku. Doma jsem u čerstvě uvařené kávy balíček s chutí otevřela. Prolistovala jsem koupený časopis, opravdu v něm moc zajímavého nebylo, a vrhla se k „dárečku“.

Až nyní jsem si všimla data na časopisu: podzim 2009! Ale alespoň jsem si prohlédla módu, kterou jsme nosili předloni na konci roku, vyluštila si křížovku, s kterou jsem měla šanci vyhrát lákavý kosmetický balíček... Pokud bych ale znění tajenky zaslala do konce října 2009! Taky jsem si mohla připomenout televizní program z předloňského září.

A nejlepší nakonec: Poslední dvě strany patřily velkému podrobnému horoskopu, v kterém jsem se mohla dozvědět, co mě čeká v září, říjnu a listopadu, ovšem toho předloňského roku 2009. Přesto jsem si horoskop ze srandy přečetla. Nabádal mě k opatrnosti ve sportu, mohlo by dojít k úrazu. Jó, to kdybych předloni věděla, když jsem si na horách škaredě podvrtla koleno...

Časopis mě přesvědčil, že dnes se dá prodat opravdu všechno. Stačí to jen pěkně zabalit, opatřit barevnou samolepkou, on už se někdo důvěřivý chytí...!

S pozdravem Vaše čtenářka janulaostrava

Časopis jako bonus k druhému časopisu zdarma bývá vždycky prošlý

Také by vás to naštavlo, milé ženy-in? Už jste se někdy s takovým „dárkem“ někdy setkala?Nebo vás taková „maličkost“ nedokáže rozhodit a trápíte se něčím mnohem závažnějším?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama