.

Nejžhavější tipy na dárky pro malé maminky a parádnice

Dárky

Nejžhavější tipy na dárky pro malé maminky a parádnice

Vánoce se nezadržitelně blíží, a proto přinášíme několik tipů na skvělé dárky pro malé princezny.

  • my first Baby Annabell Pojď si hrát – je jako opravdové miminko

Miminko pije z lahvičky a když jej poté malá maminka natočí doprava, odříhne si. Pokud jej maminka podrží v podpaží, bude vesele žvatlat. Když maminka své miminko zvedne nahoru a zlehka s ním pohoupe, miminko se bude radostně smát. Poté je miminko unavené a po položení na záda zavře oči a usne. Součástí balení je lahvička pro panenku a malá ovečka.

Baby

Velikost 36 cm. Pro holčičky od 2 let.

  • BABY born panenka – oceněna titulem Hračka roku 2013!

Udělejte své malé mamince radost panenkou, která je jako živá. BABY born je panenka s osmi mechanickými funkcemi, které fungují bez použití baterií! Umí ronit slzy, pít vodu z lahvičky, čůrat, jíst speciální kašičku, kakat, zavírat oči a má pohyblivé klouby. Malé maminky ji mohou dokonce i koupat. V balení najdete mnoho doplňků. Vybrat si můžete holčičku nebo chlapečka.

Baby

Panenka získala ocenění „Hračka roku 2013“ v kategorii „Holčičí svět“.

Velikost 43 cm. Pro holčičky od 3 let.

  • my little BABY born® Koupací panenka – miminko pro nejmenší maminky

Roztomilá panenka pro menší holčičky se moc ráda koupe ve vaně a mazlí se svou maminkou, umí také pít z lahvičky a čůrat. Má příjemné měkké tělíčko jako stvořené k mazlení. Její malá maminka ji může koupat, stačí jen sundat dupačky a šup do vany. Po teplé koupeli má panenka my little BABY born ale žízeň a malá maminka musí dát panence napít vody z její lahvičky. Sotva se ale panenka napije, už se jí chce čůrat! To samozřejmě není žádný problém, protože panenka má svou ekologickou textilní plenku, kterou může použít znovu a znovu.  V balení najdete panenku v dupačkách a v čepičce, lahvičku a textilní plenku.

Baby

Velikost: 32 cm. Pro holčičky od 2 let.

  • Moxie Girlz Magické vlasy s kouzelnými razítky – pro všechny malé kadeřnice

Moxie Girlz panenky mají kvalitní dlouhé vlasy, na kterých si holčičky mohou zkoušet různé účesy – elegantní nebo bláznivé, fantazii se rozhodně meze nekladou. Ve vlasech panenky navíc mají krásně barevné pramínky, které lze pomocí „ledových razítek“ obarvit, aniž by se okolí zašpinilo barvou! Stačí jen razítka ochladit ledem, přiložit k vlasům a vlasy změní barvu! Po pohlazení teplou dlaní barva zase zmizí a může se barvit znovu.  Pro tvorbu dokonalého účesu jsou součástí balení i skřipečky a gumičky. Slavnostní vzhled účesu dodají třpytky, které jednoduše nanesete třpytkovým gelem. Vybrat si můžete česací hlavu (31 cm) nebo klasickou panenku (26 cm). Obě varianty buď ve verzi blondýnka s modrým melírem nebo brunetka s růžovým melírem.

Baby

Pro děti od 5 let.

  • Moxie Girlz Mořská víla – sama plave a mění barvu ploutve!

Elegantní mořská víla Moxie Girlz miluje plavání. Jednoduše ji ponořte do vody, začne hýbat ploutví a sama poplave! Navíc ploutev v teplé vodě mění barvu. Víla je skvělý dárek pro všechny holčičky, které mají rády vodu, ale i pro ty, které se plavání zatím trochu bojí, protože Mořská víla jim ukáže, jak je plavání snadné. Koupání s Moxie Girlz Mořskou vílou bude nyní ještě zábavnější.  Na výběr dva druhy: blondýnka nebo zrzka.

Baby

Velikost panenky:   35 cm. Pro děti od 5 let.

  • NOVI STARS – panenky mimozemšťanky

Novi Stars jsou vesmírné panenky, které přijely na planetu Zemi zkoušet nové věci, najít si nové kamarády a rozvířit místní módu. Každá panenka je jedinečná! Una Verse má nohy naplněny třpytivou tekutinou - po zatřesení se budou úžasně třpytit. Alie Lectric se umí rozsvítit kosmickými barvami. Rozsvícení se aktivuje tlačítkem na batůžku: Alie Lectric se rozsvítí nohy a barva světla se postupně mění. Mae - Tallick po stisknutí tlačítka na uchu mluví! Jazykem robotů vysloví několik kosmických frází. Ari - Roma krásně voní po žvýkačkách. Tula Toned má nohy naplněny barevnou vesmírnou tekutinou -  jedna je modrá a druhá růžová. Také oči Tuly Toned jsou vesmírně bláznivé a kažné má jinou barvu. Aby se Tula Toned mohla ve vesmíru rychle pohybovat nechybí jí křídélka a ocásek na udržení rovnováhy.

Baby

Velikost panenky: 18 cm. Pro děti od 6 let.

 

   
18.12.2014 - Dárky - autor: Komerční článek

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Nové v rubrice

Doporučujeme