Nepříliš povedené trhy navštívila čtenářka Andelova. Z trhů utekla do nedalekého obchodního střediska Fórum, ostatně jako většina lidí...

Další nepříliš povedené Vánoční trhy popisuje čtenářka Andelova...


Zdravím redakci i Ž-INky,
loni jsem byla na Vánočních trzích a líbilo se mi tam, tak jsem se tam podívala i letos. Dostavilo se ovšem zklamání, protože bylo otevřeno jenom pár stánků. Výběr byl minimální, bufet, prodej svíček, ponožek, vánočních ozdob a hraček. I kolemjdoucích bylo málo. Nejvíce měla úspěch atrakce pro děti - vláček.
Loni jsem nakoupila pár drobností včetně perníkových srdcí a letos vůbec nic. Nakonec jsme skončili tam, kde ostatní lidé a to v nedalekém obchodním středisku Fórum. Tam jsme si to užili více než na vánočních trzích, např. jsme navštívili 5D kino.
Posílám fotku z Vánočních trhů, kde jsem zachytila pět otevřených stánků pohromadě. Jinak byla většina stánků uzavřena.

trh

Andelova

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

(Foto)téma dne 10. 12. 2012: Vánoční trhy

  • Jak vypadají letos vánoční trhy u vás?
  • Chodíte na ně?
  • Kolik na vánočních trzích utratíte?
  • Koupila jste někdy na vánočních trzích něco zajímavého?
  • Pošlete fotku z letošních vánočních trhů!

Své příspěvky a fotky (maximálně dvě ke každému příspěvku) zasílejte nejpozději 10. 12. 2012 do 14.30 hodin na emailovou adresu redakce (viz níže). Váš příspěvek ať je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, tedy chcete-li mít větší šanci na uveřejnění a tím i možné získání krásných vánočních dárků od Albi: dvou Vánočních čajů a jednoho stylového diáře na rok 2013.

darky albi

Reklama