Máme tady další čtenářku s "nesouměrnou "postavou. Jaké má trable? To si přečtete v jejím příspěvku, za který děkujeme.

Dobrý den, ráda připojím svou zkušenost s nakupováním. Mám boubelatou postavu. Obvod hrudníku mám velký, ale prsa malá. Nemám velký zadek, ale spíš bříško. Nohu nemám tak velkou, ale zato vysoký nárt, takže nakupování oblečení na mou postavu je opravdu radost :-D  

Kalhoty, které mi sedí v pase mi jsou moc dlouhé, takže většinu zkracuji. Spodní prádlo, aby mi schovalo (stáhlo) bříško, zase nebývá tak hezké a kvalitní a podprsenky jakbysmet. Přesto ale vždy vyberu jednu z těch nejlepších možností. Pokud jde ale o značkové obchody téměř nemám šanci ani co se týče bot.

Myslím si, že oblečení na boubelky je pořád ještě nedostatek. Nebo alespoň jeho výběr občas stojí za nic. Největší problém pro mě jsou snad plavky :-( Pokud tedy nemám zrovna balík peněz a nezáleží mi na ceně :-)

Ráda bych tedy aby výrobci oblečení, více rozšířili oblečení  pro „nesouměrné postavy“  :o) Jinak na chování prodavaček, pokud nekupuji něco na stánku si nemůžu stěžovat :)

Patakova

Asi záleží na tom, kde nakupujete. Už je poměrně dost obchodů, kde si můžete oblečení nakombinovat

Také máte podobné starosti, milé ženy-in? Nebo jste na výsost spokojená? Co byste chtěla, aby se zlepšilo? Dnenšní téma je o velikostech a problémech při nakupování oblečení a bot. Přespěje ještě některá s vás?

redakce@zena-in.cz

 

 

Reklama