Máme toho hodně, a tak tu jsou opět dva příspěvky. Tentokrát nám s troškou do soutěžního mlýna přispěly čtenářky Anina4 a mařinka. Podle nich by soutěžení měla být hlavně zábava.

Souhlasím s vámi, milé dámy Anino4 a mařinko, soutěžení by měla být hlavně zábava a radost. Moc Vám děkuju, že jste napsaly, a přeju krásný den.


Dobrý den ,

jsem soutěživý typ, ráda soutěžím jak v soutěžích na netu, nejlépe vědomostních nebo křížovkách a také občas pokouším štěstí v soutěžích spotřebitelských, to znamená sbírám různé kody od výrobků.

A co nejraději vyhrávám? Něco co potěší moji maličkost, třeba kosmetika a nebo něco do domácnosti, leckdy výhra poslouží jako dárek pro někoho z bližních.

Co se týká vánoční soutěže ,tak aby to byly jednodušší úkoly, ne např. odehrát několik her lodí, piškvorek apod., protože ne pokaždé je dostatek času vysedávat u počítače a nahánět spoluhráče. Hlavně aby u toho byla i zábava a nejen honba za body.

Anina4


Dobrý den,

posílám příspěvek k dnešnímu tématu.

Potřeba her je v každém z nás, to mi nikdo nevymluví. :) Jen každý volí jiné hry a soutěže.

I já ráda soutěžím, ale ne bezhlavě. Znám maminky na mateřské, které stráví hodiny procházením nejrůznějších soutěží na netu a jen občas něco vyhrají. Přijde mi to jako plýtvání časem. Kdyby si místo toho našly nějaký přivýdělek, byly by na tom líp. Jen aby nedošlo k mýlce - nevadí mi, že soutěží, to je jejich věc, ale mi vadí, že všem povídají, jak jsou na tom špatně, a že kdyby občas něco nevyhrály, tak nic nemají. Jako by jim unikala podstata věci...

Mě baví jak hry soukromé (křížovky, solitéry...), tak i hromadné. Soutěže, kde jde jen o klikání nebo najdi odpověď - jo, když se jó moc nudím, proč ne, ale raději mám hry, u kterých se musí trošku přemýšlet. Nejraději mám ale rodinné společenské hry, ať už jsou to karty nebo deskové hry. Žel, muž na to není, takže jsem dlouhou dobu neměla s kým hrát, ale porodila jsem si děti, které už dorůstají do toho správného věku. :) Aneb kdo si počká... :) Prvorozené dítko je v tomto směru stejná hračička jako já, takže vytahujeme čím dál náročnější hry. Jsou to krásné okamžiky, které spolu trávíme. Mám štěstí, že dítko, ač touží po výhře, tak z občasné prohry nedělá světovou tragédii, ale chce odvetu a vesele se jede dál. :) Největší požitek mám ne z hry samotné, ale z rozzářených očí, nadšení, juchání a radosti, kterou s sebou hra přináší. Ta radost, to je na hrách nejkrásnější. :)

S přáním krásného dne

mařinka

Pozn. red.: Texty neprošly redakční korekturou.

Prosím, příspěvky už neposílejte, zanedlouho jedna z vás vyhraje hru s názvem Dračí srdce.

hra

Reklama