Pampers Premium Care s revolučním systémem Dry Max™: největší inovace v oblasti plenek za poslední desetiletí. Revoluční technologie Pampers představuje neuvěřitelně suchou, tenkou plenku, která chrání pokožku miminka, a pomáhá tak maminkám komunikovat s dětmi prostřednictvím doteků.

pampersS novou plenkou Pampers Premium Care s revolučním systémem Dry Max™ zajistí maminka perfektní ochranu citlivé pokožky svého miminka, a posílí tím její funkci důležitého komunikačního nástroje dítěte v prvních měsících jeho života. Plenka Pampers Premium Care se systémem DryMax™ je ultra suchá, a přesto tenčí až o 20 %. Naprosto průlomový design je výsledkem více než desetiletého vývoje, do kterého přispěly zkušenosti tisíce maminek z celého světa. Na jeho konci stojí naše nejsušší a nejtenčí plenka, kterou jsme doposud vyvinuli, plenka s nejdokonalejší schopností chránit jemnou pokožku dítěte tak, že mu nic nestojí v cestě vnímat skutečný význam každého přijímaného doteku.

Hlavními výhodami nových plenek jsou:

Suchost: jedinečné absorpční jádro systému Dry Max™ je tvořeno naším nejprogresivnějším absorpčním gelovým materiálem (AGM – Absorbent Gelling Material), který zachytí tekutinu, zadrží ji a uzavře uvnitř plenky, a to dokonce i poté, co je jádro již nasáklé. Naše testy prokázaly, že plenka díky této nové technologii může absorbovat tekutinu, odpovídající dvanácti hodinám a pomáhá tak udržovat pokožku dítěte v suchém prostředí, a to i přes noc.

Tenkost: díky nové technologii bez vzduchových polštářků (AFF), která je použita u absorpčního jádra systému Dry Max™, jsme mohli odstranit prakticky veškerou buničinu z jádra plenky. Výsledkem je, že i když je o 20 % tenčí než dříve, je schopna absorbovat až desetinásobek své vlastní hmotnosti! Výhody této převratné novinky zajistí tu nejlepší péči o jemnou pokožku vašeho dítěte.   

Miminko vykonává potřebu průměrně dvanáctkrát až patnáctkrát denně, přičemž pokaždé vyloučí přibližně 60 ml moči. To znamená, že zdravá pokožka vašeho miminka může být vystavena ohrožení až 15 krát za den. Jelikož malé děti postrádají schopnost vytěsnit nepříjemné smyslové podněty, představuje to až 15 možných stavů rozptýlení, které by mohly miminku znemožnit plně vnímat skutečný význam vašich doteků. Plenka Pampers Premium Care se systémem Dry Max™ pomáhá maminkám lépe chránit pokožku malých miminek tak, aby nic nestálo v cestě projevům lásky, zprostředkovávaným prostřednictvím doteků. Pocit miminka, že je milováno, je základem pro nastartování jeho dalších důležitých vývojových procesů.    

Americká dětská lékařka dr. Patricia Blackwellová k tomu říká: „Jelikož slova nemají pro vaše malé děťátko žádný logický význam, a protože pokožka je jeho největším smyslovým orgánem, je to právě dotek, který představuje nejvýznamnější způsob komunikace s ním. Miminko nerozumí větě: „Miluji tě“, ale rozumí řeči lásky, kterou na něj hovoříme tím, že se jej dotýkáme. Pocit být milován je základním stavebním kamenem pro další vývoj dítěte v oblasti duševního zdraví, pro správný rozvoj jeho sebevědomí, motivace, sociální inteligence, zvládání stresových situací, jednoduše všech dovedností, důležitých pro život. Pokud nic nestojí v cestě mezi vámi a schopností vašeho dítěte chápat skutečný význam láskyplných doteků, pokládáte ten nejlepší stavební kámen pro základ jeho celoživotní citové pohody.“    

S plenkami Pampers Premium Care se systémem DryMax™ si můžete být jisti, že jste zvolili naši nejlepší plenku, vyvinutou k zajištění maximální ochrany jemné pokožky vašeho dítěte. Plenka je měkká jako bavlna, obsahuje jedinečnou povrchovou vrstvu s otvory, jež slouží k odvádění vlhkosti a nečistot. Plenka je navíc opatřena pěti proužky s balzámem s obsahem aloe, které pomáhají chránit citlivou pokožku před podrážděním.   

Plenky Pampers Premium Care se systémem DRY MAX™ v kombinaci s vlhčenými čisticími ubrousky Pampers Sensitive jsou navrženy tak, aby poskytovaly maximální ochranu pokožky. Čisticí ubrousky Pampers Sensitive nejenom jemně čistí, ale zároveň pomáhají minimalizovat dráždivé působení moči a nečistot na dětskou pokožku. Obsahují jedinečný balzám, který přispívá k obnovení přirozené rovnováhy pH dětské pokožky dvakrát rychleji než při použití žínky a vody.

Plenky Pampers Premium Care se systémem DryMax™ jsou dostupné v následujících velikostech a baleních

 

Velikost

 

Balení

 

Počet plenek

Doporučená maloobchodní cena*
Velkost 1 Value 78 299 CZK
Velkost 2 Value 72 299 CZK
Velkost 3 Value 60 299 CZK
Velkost 4 Value 52 299 CZK
Velkost 5 Value 44 299 CZK

*Doporučená maloobchodní cena se může u jednotlivých prodejců lišit.

Reklama