.

Největší cestovatelský svátek Kolem světa startuje již dnes v Brně  

Novinky

Největší cestovatelský svátek Kolem světa startuje již dnes v Brně  

Už dnes začíná největší cestovatelský svátek festival Kolem světa. Konat se bude nejprve v Brně v Kongresovém sále BVV od dnešního dne až o neděle 9. 11. 2014. Svým bohatým programem zaujme každého příznivce cestování a poznávání cizích kultur.

Cestovní kancelář Livingstone a Karel Wolf organizují další ročník festivalu Kolem světa. Známé osobnosti představí v komentovaných projekcích rozmanité kouty naší planety. Silnou sestavu hostů spatříte při třídenním maratonu přednášek v Kongresovém centru BVV od pátku 7.11. do neděle 9.11.2014.

vvv

V dnešním úvodním večeru potěší zážitky z Tibetu a Nepálu známý herec Jan Budař, snímky jej doprovodí také R. Švaříček, Petr Kroupa představí zajímavé Mongolsko a Burjatsko, Radka Telkáková šokuje s Peru.

Zítřejší sobotní program je rozdělen do tematických bloků. Mořeplavec Rudolf Krautschneider uvede své odvážné plavby světovými oceány, Dominika Ecsi plavby na voru přes Atlantik. Do Bhútánu nahlédnete s Rudou Švaříčkem a ředitelkou fondu UNICEF Pavlou Gomba. Režisér Viliam Poltikovič vás zavede na Haiti, do Mexika i na Papuu, hudebně-taneční vystoupení Hivshu Roberta Pearyho II a Mishi Petersen bude emotivním vyvrcholením dne.

fff

Nedělní hvězdou je horolezec Honza Trávníček osobitě vyprávějící o výstupu na K2 s Radkem Jarošem. Téma Srí Lanky je pozvánkou na lednový festival GO Kamera. Zavítáte i do Albánie, Mongolska, na Kavkaz…. i do velkého Ruska. Festival Kolem světa je doprovodnou akcí veletrhu Sport Life. Celodenní vstupenka ve výši 250 korun a festivalová permanentka opravňuje i ke vstupu na veletrh!

   
07.11.2014 - Redakční novinky - autor: Veronika Pavlíková

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Anketa: Výživa v nemoci
Hledáme čtenářky, které rády čtou knihy
Anketní otázky pro čtenářky, které chtějí testovat Canesten Intim Gel
Anketa: Bolí vás záda?

Náš tip

Doporučujeme