NEJlepší a současně NEJšílenější dárek se nám pod stromečkem objevil, když bylo mému staršímu synovi 7 let a mladšímu 3 roky. Ježíšek v podobě potměšilé tetičky (sestry mého bývalého manžela) nadělil mým synkům umělohmotný samopal, který měřil asi půl metru a vydával víc decibelů než metalová diskototéka v centru Prahy.
 
Děti byly z dárku nadšené. Dokonce podstatně více než z těch, které jim přinesl Ježíšek-maminka. Nikdy jsem onu potměšilou tetičku nemilovala, ačkoli normálně vycházím se všemi lidmi (a to dokonce včetně státních úředníků za přepážkami) bez problémů. Ale s tetičkou jsme byly podvědomě od začátku mého příslušenství v jejich rodině na kordy, ač jsme to před sebou navzájem i před celou rodinou úspěšně tajily. Většinou jsem měla navrch. Ale tentokrát mě opravdu dostala. Už na druhý svátek vánoční mi bylo jasné, že mě tetička ve skrytých útocích trumfla, a to nadlouho.
 
Už po týdnu jsem měla chuť řvát. Ostatně nebyla bych jediná. Obě moje děti lítaly po bytě jako šus, řvaly na celé kolo jako tuři a zvuk samopalu dotvářel každodenní atmosféru od šesti od rána do osmi do večera. Pravda, uklidňovalo mne, že jde o čínský šmejd, takže jsem se kochala poměrně vysokou nadějí, že se samopal při tak permanentním používání brzy rozbije. Nestalo se tak. Dnes je mým dětem 12 a 17 let a samopal ještě stále leží mezi hračkami nepoškozen a v případě použití i nyní vydává naprosto šílené zvuky.
 
Letos jsem měla slabou chvilku a přemýšlela jsem, jestli jej nemám věnovat svému malému synovci. Ale ne, mám svou švagrovou moc ráda. To bych jí přece nemohla udělat :-)
 
Kadla


Děkujeme za krásný a veselý příběh :)

Co Vy, ženy-in, dostaly jste někdy nějaký podobný NEJ dárek? :) Napište nám o tom na redakce@zena-in.cz!

Reklama