To o sobě trvdí čtenářka Iva. Ale na druhou stanu se bez čepice neobejde. Čím je prý starší, tím víc je jí zima na hlavu. Má na to i svoji vtipnou teorii, kterou si můžete přečíst v jejím příspěvku.

Krásný den. Je pravda, že čím jsem starší, tím více mi je zima na hlavu a tudíž paráda, neparáda musím na ní něco mít. Možná je to tím, že na stará kolena ubývá mozek, a tak se nám více v hlavě probíhá větřík, při nižších teplotách. Já s tím mám odedávna velkou potíž.

Mně prostě nic nesluší. Ať mám na hlavě cokoliv. stane se ze mne moucha v nadživotní velikosti s mimořádně vyvinutým nosem.  Někdy si připadám jako kondom. Jsou typy, jako je má dcera, které na hlavě sluší i kbelík. Jako pětileté holčičce mi k naondulovaným lokýnkám slušel růžový klobouček. To bylo myslím naposledy. Vyzkoušela jsem na  hlavě kde co, když jsem v obchodě myslela, že tento model by šel, tak se mě syn zeptal, jesli s nima taky jdu?

Nejsem čepicový typ. Málokterým modelem nebudím pohoršení. Pokud vyhraju, určitě nebude má hlava tuhle krásnou čepici nosit.

Byl by to dárek pro dceru. Té máloco na hlavě nesluší.

Iva

Milá Ivo, já myslím, že to nebude tak tragické. Možná jste k sobě až moc kritická. Já osobně nevěřím, že existuje hlava, které by neslušelo vůbec nic. Chce to jen zkoušet a nedat na „dobré“ rady svých blízkých.

Jak jste na tom s nošením čepic, klobouků, baretů a jiných pokrývek hlavy vy, milé ženy-in? Také si myslíte, že vám nic nesluší, nebo máte nějakou oblíbenou „hučku“, na kterou nedáte dopustit? Kdy jste si naposledy koupila čepici? Máte ji dnes na hlavě?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama