Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Poslala nám ho čtenářka Heather a vy se v něm dočtete, jak jí zradily boty na vlastní svatbě

Zdravím redakci :-) Nejsem botičkový maniak. V mém botníku se sice najdou žabky, polobotky i lodičky – je potřeba mít v zásobě obutí pro každou příležitost – ovšem od každého typu maximálně jedny. Všechny mám v neutrálních barvách, aby se daly nosit ke všemu, jeden typ lodiček nepotřebuji mít ve škále odstínů od růžové přes lososovou až po meruňkovou.

Vysokým podpatkům jsem nikdy moc neholdovala, se svou výškou 177 cm vyčnívám i bez nich, takže přes pět centimetrů většinou nejdu. I přesto jsem však vlastníkem hodně vysokých zimních botiček, ale protože se mám docela ráda a tlamu v zimě hážu i s podrážkami nízkými, vytáhnu je tak jednou za dva roky.

Kdy však nebylo podpatkům vyhnutí, bylo na vlastní svatbě. Výška zhruba šest cenťáků, plná špička, pásek kolem kontíku…paráda :-) Ovšem po pár krocích zjišťuji, že jedna botka ťuká o chodník jinak než druhá, zatímco před chvíli zněly ještě stejně. Jeden pohled a je mi jasné, že jsem pozbyla podpatek, přesněji jeho gumové zakončení. No paráda! Nemá smysl situaci nějak řešit – i kdybych se vrátila domů, nemám si co přezout, náhradní podpatek nemám a i kdybych ho našla, není čas hrát si na ševce. A tak jsem nesymetricky doťukala až na radnici. Jediné, čeho jsem se bála, bylo, aby se mi „obnažený“ podpatek nerozedřel a netřepil. Ovšem nestalo se, jako Žofré jsem taky nebelhala, takže kdo o tom nevěděl, nevšimnul si :-)

V podpatcích vypadá ženská nožka ladně, ve sněhulích je zas krásně teploučko, ale popravdě – nejradši běhám bosky po zahradě :-)

Heather

Tak to jsme na tom stejně. Ale jak tak koukám na předpověď počasí, budeme si muset na tuhle libůstku zase nějaký čásek počkat. Škoda

Jaké boty máte rády vy, milé ženy-in? S vysokými podpatky, nebo raději ploché? Které převažují ve vašem botníku? Máte nějaké boty, na které ráda vzpomínáte? Zažily jste s botami nějakou příhodu? Napište nám, dnešní téma ještě zdaleka nekončí.

Na vaše příspěvky se budeme těšit na adrese redakce@zena-in.cz

 

Reklama