Hranolky Sprinter CC a Sprinter (4xSpeed)

Všichni to známe. Času není nazbyt a nikdy ho není dost. Ale co s tím? Šetřete čas, jak jen to jde! V kuchyni s tím pomohou hranolky Sprinter CC nebo Sprinter (4xSpeed) od McCain.

Po namáhavém dni v práci se jen málokomu chce trávit čas u sporáku. Právě v tuto chvíli oceníte rychlost přípravy  hranolek do trouby od McCain. Svůj volný čas si můžete užít mnohem lépe – se svými blízkými.

Sprinter CC – rychlé, vlnkované a křupavé

HranolkySuper rychlé hranolky Sprinter CC do trouby od společnosti McCain připravíte do 10 minut. Hodí se k masu, rybě, smaženému sýru i salátu.  Jejich vlnkovaný tvar jim kromě zábavného vzhledu dodá ještě více křupavosti a potěšení z jídla. 

Sprinter (4xSpeed) – potěšení z jídla

HranolkyPohodu doma už za 5 minut vám vyčarují jediné hranolky – Sprinter (4xSpeed) od McCain. Vychutnat si je můžete jen tak samotné, ale také s vaším oblíbeným dipem. Dlouhé a tenké hranolky namáčejte do omáček či kečupu přímo prsty, bez použití vidličky.

Vyšší rychlost, stejná kvalita

Konečně si hranolky připravíte dvakrát, nebo dokonce čtyřikrát rychleji. Doma je stačí rovnoměrně vysypat na plech a péct dozlatova podle pokynů na obale při teplotě 220 °C. Sprinter CC 10 minut, Sprinter (4xSpeed) dokonce jen 5 minut.

Hranolky

Přípravou hranolek od McCain si můžete být jistí, že své rodině přinášíte na talíř to nejlepší. Sprinter CC a Sprinter (4xSpeed), stejně jako ostatní hranolky z  portfolia McCain, jsou vyrobené pouze z pečlivě vybraných odrůd kvalitních brambor. Procentuální podíl brambor v každé hranolce připravené v troubě je v průměru 90-94 %.

Hranolky

Hranolky

A co je nejlepší?  Méně času při vaření, více času při křupání. Díky super rychlým  hranolkám  Sprinter od McCain máte konečně více času pro sebe a své blízké.

Hranolky

Hranolky

Reklama