Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Napsala nám ho čtenářka s nickem Haaho.

Ahoj ženy! Snažím se být IN, proto nosím gatě značky DŽIN!  :)  Tak nějak vzpomínám na  všechny své džíny-nejsem zase tak stará, abych si to nepamatovala, ale nejvíce si vzpomínám na své džíny, kterým se říkalo plesnivé, vzpomíná na ně někdo taky? Odstín, jako plíseň! :(

 A nebo elastické. To byly džíny, které zdůrazňovaly figuru! No a teď? Neoblíkla bych si je, i když jsem šla nedávno na nákup, protože mi jsou všechny velké (zhubla jsem :) ) a co se nevrátilo do módy! Upnuté džíny! Tak na ty já nejsem, nechci ukazovat mé nohy! Nejsou moc sexy! Radši ukážu jiné přednosti! :) Nejradši mám do zvonu, v těch se cítím nejlíp. A když jsou upnuté na zadečku, tak se v nich může taky cítit žena dobře, i když byly in asi před rokem!

A ještě vzpomínám, jak jsem si přála laclové džíny! A měla jsem je! To mi bylo asi 13 let a jely jsme s kamarádkami do kina a všechny jsme měly lacláče! Bylo to směšné, ale v tu chvíli jsme se cítily jako frajerky! A to bylo důležité! Jinak jen tak matně vzpomenu tmavé odstíny, světlé, vyšoupané, ohrnuté, dole u nohavic rozpárané, zvonové, uplnuté, lacláče s výšivkami, no prostě  neskutečné množství. A ještě džisky, džínové sukně...  A já?

Nosím džíny pořád. Není den, abych je neměla na sobě! A to určitě nejsem sama! No schválně, kdo je má teď na sobě! A určitě je tolik druhů, které se hodí všude možně! A ať si říká, kdo chce co chce, hlavně, že se cítím dobře!

A když se to shrne, tak co byla móda za našich maminek, tak je móda teď a bude určitě zase za dalších 10 let. Je to jeden velký kolotoč, který stojí za to!

Haaho

Já se přiznávám, že já na sobě džíny mám. A vy, milé ženy-in?

Jaké nosíte džíny? Který střih vám nejvíce vyhovuje? Vzpomínáte na své první? Nosíte džíny denně? Jaké máte právě teď na sobě? Kam byste v džínách nikdy nešla?

Na vaše příspěvky se těším na adrese redakce@zena-in.cz

Soutěž Obr.3

Džíny3

Eva Mendez

Gwyneth Paltrow

Jennifer Aniston

 

 

 

Reklama