Bulvár

Nejradši mám džíny do zvonu

Děkujeme za další příspěvek na dnešní téma. Napsala nám ho čtenářka s nickem Haaho.

Ahoj ženy! Snažím se být IN, proto nosím gatě značky DŽIN!  :)  Tak nějak vzpomínám na  všechny své džíny-nejsem zase tak stará, abych si to nepamatovala, ale nejvíce si vzpomínám na své džíny, kterým se říkalo plesnivé, vzpomíná na ně někdo taky? Odstín, jako plíseň! :(

 A nebo elastické. To byly džíny, které zdůrazňovaly figuru! No a teď? Neoblíkla bych si je, i když jsem šla nedávno na nákup, protože mi jsou všechny velké (zhubla jsem :) ) a co se nevrátilo do módy! Upnuté džíny! Tak na ty já nejsem, nechci ukazovat mé nohy! Nejsou moc sexy! Radši ukážu jiné přednosti! :) Nejradši mám do zvonu, v těch se cítím nejlíp. A když jsou upnuté na zadečku, tak se v nich může taky cítit žena dobře, i když byly in asi před rokem!

A ještě vzpomínám, jak jsem si přála laclové džíny! A měla jsem je! To mi bylo asi 13 let a jely jsme s kamarádkami do kina a všechny jsme měly lacláče! Bylo to směšné, ale v tu chvíli jsme se cítily jako frajerky! A to bylo důležité! Jinak jen tak matně vzpomenu tmavé odstíny, světlé, vyšoupané, ohrnuté, dole u nohavic rozpárané, zvonové, uplnuté, lacláče s výšivkami, no prostě  neskutečné množství. A ještě džisky, džínové sukně...  A já?

Nosím džíny pořád. Není den, abych je neměla na sobě! A to určitě nejsem sama! No schválně, kdo je má teď na sobě! A určitě je tolik druhů, které se hodí všude možně! A ať si říká, kdo chce co chce, hlavně, že se cítím dobře!

A když se to shrne, tak co byla móda za našich maminek, tak je móda teď a bude určitě zase za dalších 10 let. Je to jeden velký kolotoč, který stojí za to!

Haaho

Já se přiznávám, že já na sobě džíny mám. A vy, milé ženy-in?

Jaké nosíte džíny? Který střih vám nejvíce vyhovuje? Vzpomínáte na své první? Nosíte džíny denně? Jaké máte právě teď na sobě? Kam byste v džínách nikdy nešla?

Na vaše příspěvky se těším na adrese redakce@zena-in.cz

Soutěž Obr.3

Džíny3

Eva Mendez

Gwyneth Paltrow

Jennifer Aniston

 

 

 

   
04.10.2010 - Blog redakce - autor: Dana Haklová

Komentáře:

 1. avatar
  [6] Pentlička [*]

  Plísňáky jsem nikdy neměla, protože se mi nelíbily už tehdy. Zato mrkváče! V roce 1982 je kolegyni dovezl tatínek z Paříže, jak já zááááviděla Sml30. Pak jsem si je koupila sama až v roce 1985, jenže jsem otěhotněla a zas je nemohla nosit, po porodu jsem byla tlustá - áchjo, děsně jsem trpěla! Když jsem je někdy na jaře 1986 poprvé oblékla, byla jsem šťastná jak blecha!

  Teď mám nejraději rovné džíny s elastanem, ne moc upnuté, ale ani volné, prostě tak akorát.

  superkarma: 0 04.10.2010, 13:21:01
 2. [5] hannysek [*]

  Sml22jojo! Plísňáky byly hrozné Sml15

  superkarma: 0 04.10.2010, 12:05:53
 3. avatar
  [4] ToraToraTora [*]

  Laclové džíny jsem nosila jen coby těhotná a doufám, že už mne to nikdy nenapadne Sml31

  superkarma: 0 04.10.2010, 12:04:44
 4. avatar
  [3] enka1 [*]

  Pamatuju všechny džíny, zpočátku jen rifle, od dob co se k nám dostaly. Některé plísňáky ale byly vkusnější než "odřenáče a roztrháče".

  a zvony? - jedině

  superkarma: 0 04.10.2010, 10:01:19
 5. avatar
  [2] DanaD [*]

  jo taky nosim dziny porad.. kdyz se v  5 rano oblikam do prace tak  dziny je to jediny co zvladnu po pameti... a kdyz se otepli a da se chodit naboso, taknosim dzinovou sukni, uzkou - tesne na kolena....

  superkarma: 0 04.10.2010, 09:55:29
 6. avatar
  [1] Tulinka [*]

  Kdo neměl plísňáky nebyl IN Sml30 ale že to byla hrůza Sml30 A upnuté ty se nosím stále,u nich poznám jak se hnula má váha,pak není třeba se vážit Sml32

  superkarma: 0 04.10.2010, 09:41:27

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme