A chtělo se mi k titulku dopsat: jako já. A o dnešním vítězi je rozhodnuto. Kdo dostane sadu šesti vín?

S naprostou převahou skončila jako nejoblíbenější vína bílá. Dalo se to čekat, protože většina z nás asi pije naše domácí, česká a moravská vína, a ta jsou nejkvalitnější právě v podobě bílých vín.

S velkým odstupem za bílým skončila jako druhá vína růžová – což je na ženském webu logické, a jako nejméně oblíbená skončila vína červená. Výsledky ankety k 16. hodině můžete shlédnout zde: ANKETA

A nyní fanfára.

Jak jsem slíbil, tak učiním. V sobotu po poledni okoštuji k husičce spolu s přáteli několik málo druhů  vín ze Svatomartinské produkce našich vinařů a o šest nevypitých lahví se podělím s jednou z vás.

A tou bude čtenářka AlenaK, která mi dnes přispěla článkem Víno pro právníka: Katastrofa, a to protože mne pobavila a zároveňmi vytrhla trn z paty v době, kdy mi zela e-mailová schránka prázdnotou.

Takže gratuluji a přeji dobrou chuť. Po neděli se s vámi, AlenoK, spojím a domluvíme se na předání! Ostatně máte to i v e-mailu.

A vy ostatní nezoufejte.

Odměňujeme u nás každý den. Tak přispějte i zítra. Pochvalte svého muže, nebo v pondělí, kdy se budeme bavit o vašem vztahu k vašemu gynekologovi. Ale zítra je na řadě chvála na nás muže. Hurá!

Více zde:  Téma dne na pátek 11.11.2011

redakce@zena-in.cz

Reklama