Novinky

Nejraději mám večery na chatě

Čtenářka ifulinkaa zažívá krásné pocity pohody na chatě, kterou má na samotě v lese. A tam se jí často rozlévá teplo po srdci. Děkuji Vám ifulinkoo za příspěvek.

Zdravím Vás všechny vespolek!

Má představa tepla domova je různá. Náhled má mnoho úhlů.

Když z domu vyrazím někam na vycházku v mrazivém dni, stačí mi pro zahřátí teplá vana. Celoročně k pohodě domova potřebujete někoho, s kým sdílíte svůj život, jeho náruč, pár vřelých slov a v tu chvíli asi víc není potřeba.

Nejraději však mám však večery na chatě. Tam se nezatěžujeme vymoženostmi jako ústřední topení, splachovací wc, připojení na internet. Telefon je v jistých místech jen informátor o čase, neb signál se toulá za horama. Takové příjemné odříznutí se od konzumní společnosti mi jednou za čas vyhovuje.

Celý den se pracuje na zahradě a večer se celá rodina sejde v teple, u kamen. Nemáme si kam utéct a užíváme si večer spolu. Hrajeme karty, člověče..., sledujeme filmy, popíjíme svařák, či grog a někde v koutku duše si uvědomujeme, že tohle je to správné teplo domova.

A nezáleží na počtu spálených polínek a stupních na teploměru. Když je rodina pospolu, má klid, není rušena nikým cizím, neb nejbližší sousedi jsou stovky metrů daleko, to je to „teplo“ - teplo v srdci, ne po těle.

Přeji pěkný den, ifulinkaa


Více o dnešním tématu dne se dovíte ZDE – Teplo domova je nepostradatelné

V 16.00 jednu z vás, co mi dnes přispěla k tématu dne, odměním. Přijďte se podívat kterou…

   
03.02.2014 - Čtenářské příspěvky - autor: Radek Kříž

Komentáře:

  1. avatar
    [1] enka1 [*]

    Sml16

    My máme sousedy blízko, ale je to podobné, páč v nejbližším okolí jsme z přízně (té lepší poloviny), takže teplo prožíváme podobněSml16

    superkarma: 0 03.02.2014, 19:55:43

Profil uživatele
Registrace nového uživatele | Zaslat heslo

Komerční tipy

Novinky

Dnešní vydání

Nové v rubrice

Nejčtenější články

Poslední komentáře

Fotogalerie

Partner rubriky

Ankety

Výzkum žena-in.cz – téma bolest, horečka a nachlazení
Trápí vás exém? Zapojte se do testování RadioXar

Náš tip

Doporučujeme