Čtenářka Snížek má nejradši pohádky od Trošky a staré ruské, naopak se jí nelíbí moderní pohádky, připadají jí bez duše. A dál si to přečtěte samy.

Život jako pohádka, to by bylo... Moc Vám děkuju za příspěvek, milá Snížku, a přeju krásný den.


POHÁDKOVÉ VÁNOCE

K vánocům patří neodmyslitelně pohádky, na ty se nejvíc těším, hlavně na premiéry pohádek. Já i manžel si rozplánujeme vaření, aby nám žádná nová pohádka neutekla, uvaříme si kafíčko, chutnáme cukroví a hezky relaxujeme. Pohádky jsou takové pohlazení po duši, krásné je, že v nich vždycky zvítězí dobro. Kéž by to tak bylo i v životě. Nejraději mám pohádky od Trošky, ty jsou moc hezké. Staré Ruské pohádky jsou taky bezva, ale málo je dávají. Co se mi nelíbí jsou moderní pohádky, ty nemají hlavu ani patu, jsou takové technické, bez duše. Dětem jsem četla pohádky před spaním, jim i mně se to moc líbilo. Děti se uklidnily a hezky se jim usínalo, pohádky podporují pozitivní myšlení. Přeju všem život jako pohádku, s čistou duší a s dobrým koncem.

SNÍŽEK

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

Téma dnešního dne: Pohádky včera a dnes

  • Máte rády pohádky? A vaše děti?
  • Znají vaše děti klasické pohádky? (Perníkovou chaloupku, Smolíčka...)
  • Čtete dětem pohádky před spaním?
  • Jakou pohádku jste měla v dětství ráda?
  • Co myslíte, jsou dnešní pohádky horší než dřív?

Napište mi, budu se těšit na vaše příspěvky. Výherkyně dnes získá knížku Sexy vrásky a velké lásky, kterou napsala India Knightová (nakl. JOTA). Na vaše příspěvky se těším do dnešních 14.30 hodin na adrese redakce@zena-in.cz, heslo je POHÁDKY. Předem děkuju a přeju hezký den!

obal

Reklama