prozrazuje svoji krášlící techniku čtenářka s nickem ffly. Proč, jaké v tom spatřuje výhody, to vše se dočtete v jejím krátkém, ale výstižném příspěvku.

Posílám krátký článek k tématu. Dobré odpoledne. Moje rty jsou velmi choulostivé. Na intenzivní slunce, mráz a jiné výstřelky počasí. Takže mažu. Pořád a vším, co mám po ruce. Malovat jsem se začala poměrně brzo, co už taky, když vám nebylo naděleno... takže už na střední škole, což už je nějaký ten letopočet zpět.

Za tu dobu jsem dovedla k dokonalosti svoji techniku, náhled na barvy, které dokáží pomoci a samozřejmě i sortiment se poněkud změnil od dob do-revolučních.

Nejraději bleskuju, vyhovuje mi snadnost nanášení - přeci jen se mi může třeba klepat ruka..., ale i výběr barev a lesk. To všechno platí samozřejmě pro dny pracovní, kdy chci být za elegatní krasavici - sice zbytečně, ale zkouším to. Ve dny sváteční - tedy víkendové si vystačím s jelením lojem, Astrid tyčinkou a nebo Kosmínem

Pokud nemažu, začnou se mé rty v extrémních podmínkách osypávat ....puchýřkami oparů, což nechci, chci mít rty krásně vypadající...protože já se totiž líbám strašně ráda.

ffly

To jste napsala moc hezky

Napíšete nám také o svých pěstících a krášlících příspěvcích na rty, milé ženy-in? Jste rtěnková, nebo spíš balzámová? Jak pečujete o své rty teď v zimě?

Napište nám na redakce@zena-in.cz

Reklama